Seche Vite 14 ml Utwardzacz do paznokci

83099

18,90 zł brutto

  • Szybka wysyłka 24h: Darmowa już od 200zł
  • Bezpieczne przelewy: za pośrednictwem tpay.com.

Więcej informacji

Doskonale wiemy, jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja paznokci. Dlatego mamy nadzieję, że w pełni zaufasz naszym profesjonalnym produktom, dzięki którym nie tylko będziesz mogła cieszyć się pięknym kolorem paznokci, ale także mieć pewność, że są odpowiednio chronione. Jednym z punktów naszej oferty jest Seche Vite 14 ml utwardzacz do paznokci, który z pewnością warto poznać!

Profesjonalny i skuteczny

Seche Vite 14 ml to utwardzacz do paznokci, który przenika przez dwie warstwy lakieru kolorowego aż po lakier bazowy. Dzięki swojej specyfice doskonale utwardza lakier, pozwalając zachować piękny kolor paznokci przez długi czas. Przy tym chroni płytkę paznokcia przed odpryskami i uszkodzeniami. Prawidłowo zastosowany preparat chroni paznokcie aż do 6 dni, nadając im idealny połysk! 

Kilka słów o nas

MAR-KOS to firma z 20 letnim doświadczeniem w branży kosmetycznej. Jesteśmy polskim autoryzowanym dystrybutorem marek: IBD, Supernail, Seche, Gena, Ardell, Duo and Body Drench, Bielenda, Secret Lashes, Depilia. Produkujemy I dystrybuujemy markę DUOGEL – produkty do modelowania I stylizacji paznokci. MAR_KOS jest także producentem mebli kosmetycznych, pilników i polerek do paznokci.

Czytaj więcej

Copyright © 2019 MAR-KOS
Realizacja: PROPERART