Tusze i maskary

Maskary i tusze do rzęs to często jedne z tych kosmetyków, z którymi nie rozstaje się żadna kobieta. Jest to też obowiązkowy produkt w kosmetyczce każdej profesjonalnej stylistki. W naszej ofercie znajdują się rewelacyjne maskary do rzęs, dzięki którym Twój makijaż oka lub makijaż Twoich klientek będzie kompletny i trwały. Nic tak nie podkreśla kobiecego spojrzenia, jak tusz do rzęs.

Tusze i maskary

Jest 11 produktów.
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Tusze do rzęs – jakie wybrać?

Jak wiadomo tusz tuszowi nierówny i każda maskara do rzęs ma za zadanie osiągnąć inny efekt. Można wyróżnić tusze do rzęs m.in. pogrubiające, wydłużające, czy podkręcające oraz kosmetyki, które mają gwarantować wiele z tych cech jednocześnie. Coraz więcej pojawia się także produktów, których celem jest uzyskanie efektu sztucznych rzęs lub wręcz teatralne zagęszczenie. W naszej ofercie na szczególną uwagę zasługuje maskara wielowarstwowa FauxMink oraz tusz do rzęs Double Up z unikalną, podwójną zatyczką, która zapewnia maksymalne pogrubienie rzęs. Wszystkie tusze i maskary w naszym asortymencie to produkty znanej i cenionej na całym świecie zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów marki Ardell Beauty. Wybierz tusz do rzęs idealnie dostosowany do Twoich potrzeb lub zdecyduj się na szeroki wachlarz produktów, który pozwoli Ci dopasować idealną maskarę do rzęs w zależności od oczekiwań Twoich klientek.

Wodoodporne maskary do rzęs

W naszym asortymencie można znaleźć m.in. wodoodporne maskary do rzęs, które nie rozmazują się pod wpływem wilgoci i utrzymują się nawet przez cały dzień. Ten rodzaj tuszów do rzęs wyróżnia się specyficznym, starannie opracowanym składem, który powoduje, że czy to na basenie, czy podczas deszczu kobieta nie musi martwić się o stan swojego makijażu oka. To niesamowita wygoda. Wodoodporne maskary świetnie sprawdzą się także zimą, kiedy to oczy często łzawią z powodu zimna i mrozu oraz podczas uprawiania sportu. Chcesz wyczarować na oku makijaż, któremu nie będzie straszna wilgoć, para, czy gorąco? Wybierz z naszej oferty wodoodporną maskarę Splash Party z praktyczną, zakrzywioną szczoteczką.

Mar-Kos – nie tylko tusze do rzęs

Nasza oferta to nie tylko tusze do rzęs, ale także rewelacyjne eyelinery w wersji wodoodpornej i nie tylko, dzięki którym oko może wyglądać jeszcze bardziej spektakularnie i wyraziście. Proponujemy eyelinery w płynnym pisaku lub w żelowej kredce w szerokiej gamie kolorystycznej, gdzie znalazło się miejsce i na klasyczną czerń i na stonowany brąz, a także na ekstrawagancki fiolet. Wszystkie nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością wykonania, łatwością aplikacji oraz trwałością.

 • Certyfikat
  prokonsumencki

 • Darmowa dostawa
  od 200PLN

 • Darmowy zwrot
  od 14 dni

 • Gorące promocje
  do -50%

MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” realizuje projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 1. Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu Działania 1.5 Opracowanie i wdrażanie nowych modeli biznesowych dla MŚP Poddziałania 1.5.3 Wsparcie procesu umiędzynarodowienia przedsiębiorstw

Tytuł projektu: Wprowadzenie produktów z serii DUO GEL na nowe rynki poprzez udział w targach w roli wystawcy

Celem projektu jest powiększenie zasięgu sprzedaży produktów z serii DUO GEL produkowanych i dystrybuowanych przez MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” o nowe rynki, tj. Włochy, Belgię, Francję, Holandię oraz Turcję.

Dofinansowanie projektu z UE: 380 224,00 zł.

sprawdź najnowsze:

 • nowości |
 • newsy |
 • promocje

Zapisz się i bądź z nami na bieżąco!
Copyright © 2020
Privacy policy
Created by: SNWS