Rzęsy kępki

Grube, długie i gęste rzęsy to marzenie każdej kobiety. Na szczęście w obecnych czasach, nawet mając z natury rzadkie i dość kruche rzęsy, można je spełnić. Do tego celu stylistki używają mniej lub bardziej inwazyjnych metod – jedną z nich są kępki rzęs. Kępki rzęs to niesamowity wynalazek, który doskonale podkreśli makijaż oka przy naturalnych rzęsach, jak i ten budowany na rzęsach przedłużanych lub sztucznych. Kępki pozwalają jeszcze bardziej uwydatnić głębie spojrzenia i świetnie sprawdzą się w każdej stylizacji – czy to codziennej, czy to wieczorowej. Warto wybierając kępki rzęs postawić na najwyższą jakość, by uzyskać jak najbardziej naturalny i oczekiwany efekt. Zapraszamy do zapoznania się z bogatym wyborem kępek rzęs w sklepie Mar-Kos.

Rzęsy kępki

Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Kępki rzęs - jak je stosować?

Już nawet pojedyncze kępki rzęs potrafią wiele zmienić w wyglądzie, tworząc wyrazistą oprawę oczu, obok której nie da się przejść obojętnie. Dobrze jest wiedzieć, że nawet korzystając z rzęs na pasku podczas przedłużania, czy zagęszczenia rzęs nie ma żadnych przeciwwskazań, by nie użyć jeszcze dodatkowo kępek. Co więcej, ta metoda jest coraz częściej wykorzystywana i przez profesjonalne stylistki i przez kobiety, które lubią swój własny makijaż uzupełnić o kępki, gdyż jeśli jest wykonana zgodnie z techniką, nie wymaga zbyt wielu późniejszych poprawek. Jak stosować kępki rzęs? To proste! Najważniejsza jest precyzja w trakcie przyklejania, dzięki której uda się uzyskać maksymalnie naturalny efekt, a cała powieka nie będzie zbyt obciążona. Przyklejanie kępek rzęs rozpoczynamy od zewnętrznego kącika oka i w miarę potrzeby kierujemy się do wewnątrz. Kępkę chwytamy przy pomocy pęsety, zanurzamy jej koniec w kleju do rzęs i możliwie najbliżej linii oka przyklejamy do powieki. Warto starać się, by doklejana kępka niemal wtapiała się w linię rzęs naturalnych. Gotowe!

Rzęsy kępki – stwórz magnetyczne spojrzenie

W naszym sklepie na klientki czeka cała gama kępek rzęs, dzięki którym spojrzenie może być subtelne, dziewczęce i delikatne, jak i zniewalająco uwodzicielskie. Nasze kępki pozwolą na oczach wyczarować dosłownie każdą stylizację. W asortymencie posiadamy kępki pojedyncze, podwójne oraz potrójne różnej długości zarówno w pojedynczych zestawach, jak i w zestawach zbiorowych. Oferujemy kępki rzęs znanej i lubianej przez kobiety i stylistki na całym świecie marki Ardell, która jest gwarantem najwyższej jakości. Dla miłośniczek naturalności polecilibyśmy kępki rzęs Individual, natomiast tym paniom, które lubią zaszaleć i zależy im na bardziej teatralnym looku – Mega Flare. Zastanawiasz się, które kępki rzęs wybrać? Nie wiesz, które najlepiej sprostają Twoim wymaganiom i pozwolą Ci uzyskać efekt, o jakim marzysz? Nasz doświadczony zespół obsługi z radością udzieli odpowiedzi na Twoje pytania – skontaktuj się z nami.

 • Certyfikat
  prokonsumencki

 • Darmowa dostawa
  od 200PLN

 • Darmowy zwrot
  od 14 dni

 • Gorące promocje
  do -50%

MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” realizuje projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 1. Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu Działania 1.5 Opracowanie i wdrażanie nowych modeli biznesowych dla MŚP Poddziałania 1.5.3 Wsparcie procesu umiędzynarodowienia przedsiębiorstw

Tytuł projektu: Wprowadzenie produktów z serii DUO GEL na nowe rynki poprzez udział w targach w roli wystawcy

Celem projektu jest powiększenie zasięgu sprzedaży produktów z serii DUO GEL produkowanych i dystrybuowanych przez MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” o nowe rynki, tj. Włochy, Belgię, Francję, Holandię oraz Turcję.

Dofinansowanie projektu z UE: 380 224,00 zł.

sprawdź najnowsze:

 • nowości |
 • newsy |
 • promocje

Zapisz się i bądź z nami na bieżąco!
Copyright © 2020
Privacy policy
Created by: SNWS