Odżywki do rzęs

Naturalne rzęsy mogą wyglądać zjawiskowo, jeżeli odpowiednio się o nie zadba. Codzienna pielęgnacja rzęs i okolic oczu powinna być rutyną dla każdej kobiety, która chce zachwycać zdrowym, zmysłowym i zniewalającym spojrzeniem. Świetnymi kosmetykami, które pomagają nam to osiągnąć, są odżywki do rzęs. Chcesz pozyskać najlepsze produkty dla Twoich klientek? Potrzebujesz zadbać o swoje rzęsy, gdyż ich gęstość Cię nie zadowala? Zapoznaj się z szeroką ofertą sklepu Mar-Kos, wybierz swoje serum do rzęs lub odżywkę i już niedługo ciesz się pięknymi rzęsami.

Odżywki do rzęs

Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Odżywki do rzęs – codzienna pielęgnacja

Codziennie malowanie rzęs, czy wykorzystywanie do podkreślenia makijażu oka eyelinera, może osłabić rzęsy. W naszym asortymencie uwzględniliśmy więc szereg ciekawych odżywek do rzęs i brwi m.in. Ardell Lash & Brow Excel (w wygodnym zestawie 6 sztuk), dzięki którym odrastające rzęsy i brwi są grubsze, dłuższe i pełniejsze. Na szczególną uwagę w naszej ofercie zasługuje płynny eyeliner z odżywką Ardell Beauty Lash Boostier, którego można używać każdego dnia. Jest to idealne połączenie klasycznego eyelinera wraz z szeregiem drogocennych składników, dzięki którym okolice oczu szybciej się regenerują, a same rzęsy są wzmocnione. Jest to także duża oszczędność czasu, gdyż zamiast dwóch kosmetyków można użyć jeden.

Serum do rzęs – kosmetyk do zadań specjalnych

Odżywka do rzęs to produkt uniwersalny, który przeznaczony jest dla każdego typu rzęs. Zdarza się jednak, że rzęsy wymagają bardziej zaawansowanego traktowania, a odżywka może wydać się kosmetykiem zbyt podstawowym. W tym momencie do gry wkracza serum do rzęs, którego bogaty skład nie tylko znacznie poprawia ich wygląd, ale wpływa też na ich strukturę. Oferowane w naszym sklepie tego typu kosmetyki wyróżniają się wysoką zawartością bimatoprostu. Właściwe i sumienne aplikowanie serum do rzęs nie tylko wydłuży, zagęści i wzmocni rzęsy, ale także nawilży je i sprawi, że będą wyglądać na mocniejsze, bardziej elastyczne i lśniące. Należy pamiętać, że przy stosowaniu serum z tym składnikiem aktywnym należy przed aplikacją (tylko na linię górnych rzęs!) zdjąć szkła kontaktowe. Serum z naszej oferty może być nakładane na makijaż permanentny oraz na rzęsy po hennie. Nie wiesz, jaki produkt wybrać? Nie wiesz, czy lepsze będzie serum, czy odżywka? Skontaktuj się z nami – pomożemy w wyborze.

 • Certyfikat
  prokonsumencki

 • Darmowa dostawa
  od 200PLN

 • Darmowy zwrot
  od 14 dni

 • Gorące promocje
  do -50%

MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” realizuje projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 1. Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu Działania 1.5 Opracowanie i wdrażanie nowych modeli biznesowych dla MŚP Poddziałania 1.5.3 Wsparcie procesu umiędzynarodowienia przedsiębiorstw

Tytuł projektu: Wprowadzenie produktów z serii DUO GEL na nowe rynki poprzez udział w targach w roli wystawcy

Celem projektu jest powiększenie zasięgu sprzedaży produktów z serii DUO GEL produkowanych i dystrybuowanych przez MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” o nowe rynki, tj. Włochy, Belgię, Francję, Holandię oraz Turcję.

Dofinansowanie projektu z UE: 380 224,00 zł.

sprawdź najnowsze:

 • nowości |
 • newsy |
 • promocje

Zapisz się i bądź z nami na bieżąco!
Copyright © 2020
Privacy policy
Created by: SNWS