Kleje do rzęs

Sztuczne rzęsy to rozwiązanie, na które w dzisiejszych czasach decyduje się coraz więcej kobiet. Nic dziwnego, gdyż jest to całkowicie bezbolesny zabieg, a nałożone podczas niego rzęsy utrzymują się na powiekach przez kilka tygodni. Stylizacja rzęs pozwala paniom, które z natury nie zostały obdarzone pięknymi, gęstymi rzęsami, uzyskać właśnie taki efekt. Sztuczne rzęsy prezentują się zjawiskowo w każdej sytuacji – zarówno w trakcie wieczornego wyjścia, jak i na co dzień. Przy przedłużaniu rzęs ważny jest nie tylko rezultat, ale także bezpieczeństwo i trwałość. Sprawdzone produkty użyte podczas przedłużania są gwarantem udanego zabiegu. Zapewnij więc swoim klientkom magnetyzujące spojrzenie za pomocą produktów w naszym sklepie. Sprawdź kleje do rzęs od Mar-Kos.

Kleje do rzęs

Jest 5 produktów.
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Akcesoria stylistki – kleje do rzęs

Perfekcyjna aplikacja kępek czy całych pasków sztucznych rzęs, dzięki którym można uzyskać zniewalający efekt, wymaga odpowiedniego przygotowania. Profesjonalnej stylistce nie wystarczą jedynie umiejętności i dobry warsztat – ważne są także wykorzystywane w trakcie zabiegu akcesoria i preparaty m.in. kleje do rzęs. Klej do rzęs powinien być trwały, bezpieczny dla oczu (nie może powodować podrażnień i uczuleń) i niewidoczny na powiece. Co więcej, właściwie dobrany klej do rzęs znacznie przyśpieszy cały proces i w stosunkowo prosty sposób podniesie jego efektywność. Jest to bardzo istotne szczególnie w profesjonalnych salonach kosmetycznych.

Profesjonalne kleje do rzęs

Nasz asortyment jest odpowiedzią na oczekiwania i potrzeby klientów. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować jedynie te produkty, których jakości jesteśmy pewni. Wśród marek klejów do rzęs w naszym sklepie znajdują się czołowi producenci, którzy zdobyli uznanie na całym świecie. Wybór kleju do rzęs nie jest prosty – w dużej mierze zależy to od wybranej metody zagęszczenia lub przedłużania oraz preferencji samej stylistki. W ofercie posiadamy zarówno kleje, które wysychają już w 0,5-1 sekundy i utrzymują się na powiece nawet do 9 tygodni (klej do rzęs Onyx Secret Lashes), jak i te przeznaczone dla stylistek, które preferują spokojniejsze tempo pracy, np. klej do rzęs Ultra Plus Secret Lashes. Dodatkowo kleje do rzęs proponujemy w różnych pojemnościach oraz w różnych wersjach, np. w słoiczkach i z wygodnym pędzelkiem. Szczególne miejsce w naszej bogatej ofercie zajmują kleje do rzęs 2 w 1, które zawierają klej czarny oraz przezroczysty, a także profesjonalne preparaty, takie jak przyspieszacz Speed Up. Prezentowane kleje do rzęs pozwalają uzyskać oczekiwany efekt przy każdej stylizacji. Masz pytania? Nie wiesz, jakie kleje do rzęs wybrać? Skontaktuj się z nami już dziś i rozwiej swoje wątpliwości.

 • Certyfikat
  prokonsumencki

 • Darmowa dostawa
  od 200PLN

 • Darmowy zwrot
  od 14 dni

 • Gorące promocje
  do -50%

MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” realizuje projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 1. Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu Działania 1.5 Opracowanie i wdrażanie nowych modeli biznesowych dla MŚP Poddziałania 1.5.3 Wsparcie procesu umiędzynarodowienia przedsiębiorstw

Tytuł projektu: Wprowadzenie produktów z serii DUO GEL na nowe rynki poprzez udział w targach w roli wystawcy

Celem projektu jest powiększenie zasięgu sprzedaży produktów z serii DUO GEL produkowanych i dystrybuowanych przez MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” o nowe rynki, tj. Włochy, Belgię, Francję, Holandię oraz Turcję.

Dofinansowanie projektu z UE: 380 224,00 zł.

sprawdź najnowsze:

 • nowości |
 • newsy |
 • promocje

Zapisz się i bądź z nami na bieżąco!
Copyright © 2020
Privacy policy
Created by: SNWS