Pędzle i akcesoria

Wysokiej jakości wyposażenie gabinetu kosmetycznego to podstawa. Pędzle do makijażu to jedne z tych produktów, których niska jakość może bardzo szybko się zemścić. Profesjonalne makijażystki używają ich w swojej pracy każdego dnia. Warto więc zadbać o to, aby pędzle do podkładu, do cieniowania czy pędzelki skośne, a także pozostałe rodzaje były jak najlepsze. Szukasz sprawdzonych produktów od pewnego dostawcy? Skorzystaj z naszej wszechstronnej oferty!

Pędzle i akcesoria

Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Pędzle do podkładu, pędzle do cieniowania – stwórz swój zestaw

W naszym asortymencie posiadamy rewelacyjne pędzle od takich firm, jak Ibra, Ardell czy Karaja. Są to akcesoria najwyższej jakości, wytrzymałe i trwałe, dzięki którym makijaż wykonywany w Twoim gabinecie kosmetycznym będzie dla stylistek jeszcze łatwiejszy. Nasze pędzle do cieniowania, pędzle do podkładu oraz pozostałe rodzaje tych produktów fantastycznie sprawdzą się w codziennej pracy, która trwać może nawet kilka godzin. Zależy Ci na pędzlach, które służyć będą przez długi czas? Wybierz naszą znakomitą ofertę, w której znaleźć można także tak popularne rodzaje, jak pędzel kabuki - odpowiedni do nanoszenia pudru, pędzel rybka - często wykorzystywany do nakładania pudru oraz konturowania czy pędzelki skośne - przeznaczone do precyzyjnej aplikacji. W sprzedaży posiadamy również wygodne zestawy m.in. profesjonalny zestaw pędzli do makijażu renomowanej firmy Karaja, w którego skład wchodzi 15, najbardziej potrzebnych i przydatnych pędzli.

Pędzle i akcesoria do makijażu – szeroka oferta MAR-KOS

Dokładamy wszelkich starań, aby w naszym sklepie internetowym znajdował się wachlarz najlepszych produktów, bez których wykonanie perfekcyjnego makijażu nie byłoby możliwe. Oprócz pędzli do makijażu m.in. pędzli do cieniowana, czy pędzli do podkładu, naszym klientom oferujemy również praktyczne, wysokiej jakości akcesoria i płyny, m.in. detergent do paznokci Karaja Brush Cleanser oraz gąbki IBRA Make-Up Sponge. Asortyment uzupełniają primery do makijażu od Ardell – rozświetlające, matowe, błyszczące, których zadaniem jest ochrona przed osypywaniem i rozmazywaniem się kosmetyków, a także zwiększenie trwałości makijażu. Primery oferowane są w różnych pojemnościach.

Pędzle do cieniowania, pędzelki skośne i wiele więcej

Ponad 20-letnie doświadczenie w branży sprawia, że doskonale zdajemy sobie sprawę z oczekiwań naszych klientów. U nas otrzymasz dokładnie to, czego potrzebujesz! Wśród zadowolonych kontrahentów znajdują się zarówno specjalistyczne gabinety kosmetyczne, profesjonalne stylistki, jak i kobiety niezwiązane zawodowo z branżą kosmetyczną. Wszystko to zasługa bogatego asortymentu, który obecnie liczy ponad 6000 produktów znanych i cenionych marek. Jesteśmy gwarantem najwyższej jakości. Sprawdź już dziś bogatą ofertę, m.in. rewelacyjne pędzle do cieniowania, pędzle do podkładu, czy pędzelki skośne. Zapraszamy!

 • Certyfikat
  prokonsumencki

 • Darmowa dostawa
  od 200PLN

 • Darmowy zwrot
  od 14 dni

 • Gorące promocje
  do -50%

MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” realizuje projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 1. Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu Działania 1.5 Opracowanie i wdrażanie nowych modeli biznesowych dla MŚP Poddziałania 1.5.3 Wsparcie procesu umiędzynarodowienia przedsiębiorstw

Tytuł projektu: Wprowadzenie produktów z serii DUO GEL na nowe rynki poprzez udział w targach w roli wystawcy

Celem projektu jest powiększenie zasięgu sprzedaży produktów z serii DUO GEL produkowanych i dystrybuowanych przez MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” o nowe rynki, tj. Włochy, Belgię, Francję, Holandię oraz Turcję.

Dofinansowanie projektu z UE: 380 224,00 zł.

sprawdź najnowsze:

 • nowości |
 • newsy |
 • promocje

Zapisz się i bądź z nami na bieżąco!
Copyright © 2020
Privacy policy
Created by: SNWS