Makijaż permanentny

Makijaż permanentny zyskuje na popularności, a coraz więcej gabinetów kosmetycznych pragnie mieć tę usługę w swojej ofercie. Zacznij od kompletowania najwyższej jakości sprzętu oraz akcesoriów z MAR-KOS i rozszerz wachlarz swoich usług. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty, gdzie czekają na Ciebie m.in. barwniki do makijażu permanentnego oraz wiele więcej.

Makijaż permanentny

Nie mamy na tę chwilę produktów z tej kateogrii zachęcamy do sprawdzenia pozostałych kategorii takich jak:
Makijaż permanentny

Makijaż permanentny – szkolenie to podstawa

W ofercie posiadamy wiele produktów, dzięki którym wykonanie makijażu permanentnego w ogóle jest możliwe. Niestety nie wystarczy zaawansowany sprzęt (np. proponowany przez nas Amiea Linelle Precise, czy Beauty system BH-503). Niezbędne są umiejętności, które trzeba nabyć. Szkolenie w tego typu stylizacjach to podstawa, dlatego też w naszym asortymencie znajdują się świetne materiały treningowe, takie jak gumowe główki, czy plansze ze sztucznej skóry (usta oraz oczy i brwi). Podczas takiego szkolenia można się nie tylko nauczyć techniki, ale także zapoznać z barwnikami do makijażu permanentnego, Prowadzisz szkolenia dla linergistek? Skorzystaj z naszej oferty już dziś!

Barwniki do makijażu permanentnego – bogata oferta MAR-KOS

Nasz szeroki asortyment barwników do makijażu permanentnego sprawi, że wyposażenie Twojego gabinetu kosmetycznego będzie kompletne. Posiadamy w sprzedaży barwniki cenionej marki Bioevolution do ust, brwi i powiek – zarówno w barwach zimnych, jak i ciepłych. Dodatkowo w naszej ofercie można znaleźć także wygodną podstawkę pod barwniki, która pozwoli utrzymać porządek w gabinecie. Proponowane przez nas kosmetyki do makijażu permanentnego wyróżniają się najwyższą jakością oraz pozwalają na jego precyzyjne i dokładne wykonanie. Przydatnym sprzętem jest także Mixing Pen od Bioevolution, który pozwala na równomierne wymieszanie koloru w pojemniczku oraz wykonanie wstępnego rysunku przed zabiegiem.

Twoje akcesorium do makijażu permanentnego

Makijaż permanentny to nie tylko barwniki czy sprzęt. To także wiele więcej produktów, a wszystkie z nich znajdziesz w naszej ofercie! Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży i do tej pory zaopatrzyliśmy w produkty tysiące gabinetów kosmetycznych. W ofercie posiadamy ponad 6000 produktów znanych i renomowanych producentów. Szukasz najlepszego miejsca, gdzie mógłbyś zamówić barwniki do makijażu permanentnego oraz niezbędne urządzenia? Nie mogłeś lepiej trafić! Masz pytania? Skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy w wyborze. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zapraszamy!

 • Certyfikat
  prokonsumencki

 • Darmowa dostawa
  od 200PLN

 • Darmowy zwrot
  od 14 dni

 • Gorące promocje
  do -50%

MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” realizuje projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 1. Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu Działania 1.5 Opracowanie i wdrażanie nowych modeli biznesowych dla MŚP Poddziałania 1.5.3 Wsparcie procesu umiędzynarodowienia przedsiębiorstw

Tytuł projektu: Wprowadzenie produktów z serii DUO GEL na nowe rynki poprzez udział w targach w roli wystawcy

Celem projektu jest powiększenie zasięgu sprzedaży produktów z serii DUO GEL produkowanych i dystrybuowanych przez MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” o nowe rynki, tj. Włochy, Belgię, Francję, Holandię oraz Turcję.

Dofinansowanie projektu z UE: 380 224,00 zł.

sprawdź najnowsze:

 • nowości |
 • newsy |
 • promocje

Zapisz się i bądź z nami na bieżąco!
Copyright © 2020
Privacy policy
Created by: SNWS