Demakijaż

Nie jest łatwo zadbać o odpowiednią ochronę skóry twarzy i jej właściwą pielęgnację nie mając pod ręką niezbędnych kosmetyków. Jednymi z nich są z całą pewnością płyny do demakijażu, żele oraz mleczka, dzięki którym codzienne dbanie o skórę twarzy jest o wiele prostsze. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze kosmetyki do demakijażu, które nie tylko umożliwią dokładny demakijaż, ale także rewelacyjnie regenerują cerę, utrzymując ją dłużej świeżą, w zdrowym wyglądzie oraz promienną. Sprawdź naszą ofertę żeli i mleczek do demakijażu.

Demakijaż

Jest 11 produktów.
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Demakijaż to podstawa – żele, płyny lub mleczka

Zdrowa, gładka i pięknie wyglądająca cera to marzenie każdej kobiety, jednak każdego dnia jest ona narażona na wiele niekorzystnych czynników. Są to m.in. zanieczyszczenia, niesprzyjające warunki atmosferyczne czy smog. To właśnie dlatego tak ważny jest demakijaż twarzy, gdyż pozostawienie zanieczyszczonej skóry twarzy np. na noc może powodować późniejsze problemy, a także jej szybsze starzenie się. Dodatkowo trzeba wiedzieć, jak i czym wykonywać demakijaż, gdyż źle przeprowadzony również może przynieść więcej szkody niż pożytku. Ważne jest, by kosmetyki do demakijażu, w tym m.in. żele do demakijażu, płyny i mleczka, były dobrane odpowiednio do potrzeb skóry, gdyż inne produkty zostaną użyte na cerze dojrzałej, a inne na cerze młodzieńczej.

Płyny, żele, mleczka do demakijażu – szeroki wybór od Mar-Kos

Nasz asortyment tworzą produkty najlepszych marek, które mogą stanowić podstawę codziennego oczyszczania skóry. Warto również pamiętać, że na odpowiednio przygotowanej cerze wykonywane zabiegi np. w salonach kosmetycznych przynoszą o wiele lepsze efekty. W naszej ofercie uwzględniliśmy m.in. płyny do demakijażu i płyny micelarne Organic Series, Bielenda, czy Farmona Pure Icon. Wśród mleczek do demakijażu warto wymienić m.in. mleczko z tybetańskimi owocami goji Apis, natomiast miłośniczkom żeli do demakijażu polecamy Bielenda Microbiome Pro Care oraz Rejuvi Facial Wash. W naszym sklepie można znaleźć płyny, żele i mleczka do demakijażu w różnych pojemnościach w zależności od indywidualnych potrzeb oraz kosmetyki do demakijażu całej twarzy, jak i jedynie delikatnej okolicy oczu i ust.

Mar-Kos – Twoje kosmetyki do demakijażu i nie tylko

Wieloletnie doświadczenie w branży kosmetycznej, nieprzerwana chęć rozwoju oraz świadomość aktualnych trendów pozwalają nam proponować klientom najlepsze produkty na rynku. Nasz szeroki asortyment liczy aktualnie ponad 6000 produktów renomowanych i cenionych w branży producentów, wśród których znajdują się m.in. profesjonalne kosmetyki do makijażu, akcesoria do makijażu permanentnego czy meble kosmetyczne. Z powodzeniem zaopatrujemy zarówno klienta detalicznego, jak i biznesowego. Gwarantujemy najwyższą jakość, indywidualne podejście do każdego zamówienia oraz fachową pomoc w wyborze właściwych produktów. Zapoznaj się już teraz z szerokim wachlarzem produktów w sklepie Mar-Kos.

 • Certyfikat
  prokonsumencki

 • Darmowa dostawa
  od 200PLN

 • Darmowy zwrot
  od 14 dni

 • Gorące promocje
  do -50%

MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” realizuje projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 1. Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu Działania 1.5 Opracowanie i wdrażanie nowych modeli biznesowych dla MŚP Poddziałania 1.5.3 Wsparcie procesu umiędzynarodowienia przedsiębiorstw

Tytuł projektu: Wprowadzenie produktów z serii DUO GEL na nowe rynki poprzez udział w targach w roli wystawcy

Celem projektu jest powiększenie zasięgu sprzedaży produktów z serii DUO GEL produkowanych i dystrybuowanych przez MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” o nowe rynki, tj. Włochy, Belgię, Francję, Holandię oraz Turcję.

Dofinansowanie projektu z UE: 380 224,00 zł.

sprawdź najnowsze:

 • nowości |
 • newsy |
 • promocje

Zapisz się i bądź z nami na bieżąco!
Copyright © 2020
Privacy policy
Created by: SNWS