Odzież kosmetyczna i medyczna

Profesjonalne usługi wymagają odpowiedniego podejścia do klientów oraz pracowników. Oferowana przez nas odzież kosmetyczna i medyczna pozwala zapewnić pracownikowi profesjonalny strój, co wpłynie na jakość jego pracy oraz pozytywny wizerunek firmy. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, starannie uszyta, wygodna i niekrępująca ruchów. Stanowi również sposób na zachowanie odpowiedniej higieny w miejscu pracy. Prosty i zarazem elegancki wygląd sprawia, że może być używana w różnych firmach kosmetycznych.

Odzież kosmetyczna i medyczna

Jest 15 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów

Wygoda i wysoka jakość odzieży kosmetycznej

Dostępne w naszym katalogu produkty tworzone są z oddychającej bawełny. Pojedyncze modele mogą posiadać domieszki innych tworzyw, które pomagają uzyskać pożądaną wytrzymałość odzieży oraz elastyczność. Miękka i przyjemna w dotyku odzież może stanowić bazę ubrania firmowego lub jego dodatek, pełniący funkcję ochronną. Wygodny sposób zakładania oraz ściągania pozwala na szybką zmianę stroju. Nasze produkty posiadają różne rodzaje zapięć – zarówno wiązane, jak i na guziki. Odpowiednie dopasowanie do sylwetki oraz możliwość regulacji zapewniają swobodę ruchów. Są one przystosowane do użytku profesjonalnego w gabinetach kosmetycznych.

Profesjonalna odzież w profesjonalnym salonie kosmetycznym

Proponowana przez nas odzież kosmetyczna to bogaty wybór różnych elementów stroju dla kosmetyczek. Posiadają one wygodne kieszenie, w których można przechowywać podręczne przedmioty lub rzeczy osobiste. Szczególną popularnością cieszą się tuniki dla kosmetyczek. Luźno zakładane przez głowę, z możliwością dopasowania, stanowią podstawę każdego gabinetu kosmetycznego. Odzież dla kosmetyczek to wygoda, funkcjonalność oraz elegancja!

 • Certyfikat
  prokonsumencki

 • Darmowa dostawa
  od 200PLN

 • Darmowy zwrot
  od 14 dni

 • Gorące promocje
  do -50%

MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” realizuje projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 1. Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu Działania 1.5 Opracowanie i wdrażanie nowych modeli biznesowych dla MŚP Poddziałania 1.5.3 Wsparcie procesu umiędzynarodowienia przedsiębiorstw

Tytuł projektu: Wprowadzenie produktów z serii DUO GEL na nowe rynki poprzez udział w targach w roli wystawcy

Celem projektu jest powiększenie zasięgu sprzedaży produktów z serii DUO GEL produkowanych i dystrybuowanych przez MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” o nowe rynki, tj. Włochy, Belgię, Francję, Holandię oraz Turcję.

Dofinansowanie projektu z UE: 380 224,00 zł.

sprawdź najnowsze:

 • nowości |
 • newsy |
 • promocje

Zapisz się i bądź z nami na bieżąco!
Copyright © 2020
Privacy policy
Created by: SNWS