Makijaż permanentny

Makijaż permanentny to zabieg kosmetyczny od lat cieszący się niesłabnącą popularnością wśród kobiet z całego świata, bez względu na wiek. Trudno się temu dziwić - ma mnóstwo zalet. Zaliczyć można do nich między innymi brak konieczności codziennego wykonywania makijażu przez okres nawet kilku lat. Za jego pomocą dokonać można wyrównania konturów brwi czy ust. Gwarancją prawidłowo wykonanego zabiegu jest zastosowanie odpowiednio dopasowanego urządzenia do makijażu permanentnego. Bogaty ich wybór znaleźć można w naszym sklepie internetowym MAR-KOS. Zapraszamy do zapoznania się z pełną specyfikacją.

Makijaż permanentny

Jest 8 produktów.
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Makijaż permanentny - na czym polega?

Makijaż permanentny jest specjalistycznym zabiegiem kosmetycznym opierającym się na trwałym podkreśleniu brwi, ust oraz oczu. Polega na umieszczeniu pigmentu pod powierzchnią naskórka przy pomocy specjalnej igły. Po zabiegu pojawia się ochronny strup stanowiący efekt reakcji obronnej organizmu na uszkodzenie miejscowej tkanki. W momencie, w którym ulegnie on samoistnemu złuszczeniu, kończy się proces gojenia, a rozpoczyna się regeneracja naskórka, która trwa przeważnie od 30, do 50 dni. Wpływ na to ma wiek oraz rodzaj skóry klientki. W tym okresie do czynienia mamy z utrwaleniem makijażu permanentnego. Po okresie około 4-6 tygodni wykonać można korektę, która jest zabiegiem zarówno korygującym, jak i wzmacniającym. Czas utrzymywania się pigmentu w skórze wynosi średnio od 1 roku, do 3 lat. Po tym czasie niezbędne jest odświeżenie makijażu.

Profesjonalne urządzenia do makijażu permanentnego

W naszym sklepie internetowym MAR-KOS znaleźć można bogaty wybór wysokiej jakości urządzeń do makijażu permanentnego. Przykładem jest ARTMEX V11. Model ten wyposażony jest w 2 funkcje - makijaż permanentny PMU oraz mezoterapia mikroigłowa MTS. Urządzenie posiada 5 zaprogramowanych trybów pracy: usta, kreski, brwi, mezoterapia mikroigłowa oraz aureola. Wyposażone jest w czytelny, wygodny, 7-calowy wyświetlacz dotykowy, lekką, ergonomiczną rączkę z precyzyjną skalą głębokości nakłuć, możliwość sterowania pedałem nożnym, 10-stopniowy tryb prędkości oraz możliwość precyzyjnego dopasowania parametrów do poszczególnych zabiegów. Urządzenie oferuje ilość nakłuć na poziomie 24 000 na minutę. Regulacja głębokości igieł przebiega tu w zakresie od 0, do 3 milimetrów. Częstotliwość pracy wynosi między 95 a 145 sekund.

 • Certyfikat
  prokonsumencki

 • Darmowa dostawa
  od 200PLN

 • Darmowy zwrot
  od 14 dni

 • Gorące promocje
  do -50%

MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” realizuje projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 1. Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu Działania 1.5 Opracowanie i wdrażanie nowych modeli biznesowych dla MŚP Poddziałania 1.5.3 Wsparcie procesu umiędzynarodowienia przedsiębiorstw

Tytuł projektu: Wprowadzenie produktów z serii DUO GEL na nowe rynki poprzez udział w targach w roli wystawcy

Celem projektu jest powiększenie zasięgu sprzedaży produktów z serii DUO GEL produkowanych i dystrybuowanych przez MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” o nowe rynki, tj. Włochy, Belgię, Francję, Holandię oraz Turcję.

Dofinansowanie projektu z UE: 380 224,00 zł.

sprawdź najnowsze:

 • nowości |
 • newsy |
 • promocje

Zapisz się i bądź z nami na bieżąco!
Copyright © 2020
Privacy policy
Created by: SNWS