Lasery kosmetyczne

Lasery kosmetyczne wykorzystywane są nieprzerwanie już od ponad 50 lat. Pierwsze urządzenia tego typu służyły do usuwania naczyniaków. Obecnie z pomocą lasera usunąć można zarówno niechciane owłosienie, jak i przebarwienia, blizny czy tatuaże. Szukając wysokiej jakości, niezawodnego urządzenia tego typu, warto zapoznać się z bogatym asortymentem naszego sklepu internetowego MAR-KOS.

Lasery kosmetyczne

Nie mamy na tę chwilę produktów z tej kateogrii zachęcamy do sprawdzenia pozostałych kategorii takich jak:
Lasery kosmetyczne

Lasery kosmetyczne wykorzystywane w medycynie estetycznej

Stosowane do celów kosmetycznych lasery podzielić można w zależności od wykorzystywanego przez dane urządzenie źródła światła laserowego i rodzaju interakcji pomiędzy światłem a tkanką. Źródłem światła może być tutaj zarówno kryształ, jak i gaz, ciało stałe, organiczny barwnik czy półprzewodnik. Wytwarzane przez nie światło skierowane na skórę może oddziaływać na nią na wiele sposobów. Zależy to między innymi od tego, na ile czułe są znajdujące się w danej tkance komórki barwnikowe. Zbyt słaba wiązka lasera kosmetycznego może nie przynieść pożądanego efektu. Jeżeli natomiast jest zbyt mocna, pojawić mogą się na niej blizny.

Rodzaje laserów kosmetycznych

Do czynienia możemy mieć z kilkoma rodzajami laserów kosmetycznych. Jednym z nich jest laser diodowy, w którym źródłem światła jest półprzewodnik pod postacią diody. Tego typu urządzenia emitują światło o długości fal na poziomie 630-980 nm. Używane są do zamykania naczynek krwionośnych, leczenia trądziku czy trwałego usuwania owłosienia. Drugim rodzajem lasera jest argonowy. W tym przypadku źródłem światła jest gaz. Urządzenia te wykorzystywane są przeważnie do leczenia zmian naczyniowych i barwnikowych. W gabinetach kosmetycznych spotkać można się również z laserem aleksandrytowym, stosowanym do zamykania naczyń krwionośnych i epilacji, rubinowym - do usuwania zbędnego owłosienia, przebarwień oraz tatuaży czy z laserem CO2 służącym do wygładzania powierzchni blizn.

Wysokiej jakości lasery kosmetyczne

Nasz sklep internetowy MAR-KOS oferuje różnego rodzaju lasery kosmetyczne od renomowanych marek. Przykładem jest SHR BR-03 Multi-System OPT. Urządzenie to pozwala na wykonywanie skutecznej, bezbolesnej depilacji, termoliftingu i fotoodmładzania. Dzięki niemu można przeprowadzić trwałe leczenie trądziku, redukcję pajączków oraz usunąć trądzik różowaty. Wykorzystuje dwie metody depilacji, jakimi są wiązki światła i laser.

 • Certyfikat
  prokonsumencki

 • Darmowa dostawa
  od 200PLN

 • Darmowy zwrot
  od 14 dni

 • Gorące promocje
  do -50%

MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” realizuje projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 1. Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu Działania 1.5 Opracowanie i wdrażanie nowych modeli biznesowych dla MŚP Poddziałania 1.5.3 Wsparcie procesu umiędzynarodowienia przedsiębiorstw

Tytuł projektu: Wprowadzenie produktów z serii DUO GEL na nowe rynki poprzez udział w targach w roli wystawcy

Celem projektu jest powiększenie zasięgu sprzedaży produktów z serii DUO GEL produkowanych i dystrybuowanych przez MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” o nowe rynki, tj. Włochy, Belgię, Francję, Holandię oraz Turcję.

Dofinansowanie projektu z UE: 380 224,00 zł.

sprawdź najnowsze:

 • nowości |
 • newsy |
 • promocje

Zapisz się i bądź z nami na bieżąco!
Copyright © 2020
Privacy policy
Created by: SNWS