Sterylizatory

Każdy, profesjonalny gabinet kosmetyczny, fryzjerski lub salon odnowy biologicznej spełniać musi szereg norm sanitarnych, aby zachować niezbędne standardy bezpieczeństwa dla odwiedzających klientów. Jednym z urządzeń, którego nie może zabraknąć w żadnym tego typu miejscu, jest sterylizator kosmetyczny. Stanowi bowiem gwarancję prawidłowej higieny pracy. Bogaty ich wybór oferuje nasz sklep internetowy MAR-KOS. Zapraszamy więc do zapoznania się z pełnym asortymentem.

Sterylizatory

Nie mamy na tę chwilę produktów z tej kateogrii zachęcamy do sprawdzenia pozostałych kategorii takich jak:
Sterylizatory

Sterylizacja w salonach kosmetycznych i fryzjerskich

Sterylizacja - co to takiego? Najprościej opisać można ją jako działania mające na celu pozbycie się wszelkiego rodzaju drobnoustrojów z powierzchni danego przedmiotu. Dzięki zastosowaniu sterylizatora kosmetycznego możliwe staje się zmniejszenie ryzyka zakażeń klientów odwiedzających dany salon fryzjerski czy kosmetyczny. Na rynku spotkać można się z różnego rodzaju urządzeniami tego typu. Jednym z nich jest sterylizator kulkowy. Jego działanie opiera się o nagrzanie szklanych kulek do bardzo wysokiej temperatury i umieszczenie w nich narzędzi, które mają zostać poddane sterylizacji. Nieco nowocześniejszym urządzeniem jest sterylizator ultradźwiękowy, nazywany również myjką. Sterylizacja z jego pomocą opiera się o wykorzystanie zjawiska kawitacji powstającego na skutek kontaktu ultradźwięków z wodą.

Wysokiej jakości sterylizatory kosmetyczne z naszej oferty

W jakiego rodzaju sterylizatory kosmetyczne zaopatrzyć można się w naszym sklepie internetowym? Oferujemy najwyższej jakości wyroby od renomowanych marek, takich jak AYLA, Beauty System czy SUN Medical. Godnym polecenia jest między innymi sterylizator kulkowy GX7 włoskiej firmy Ceriotti. Sterylizacja narzędzi odbywa się za pośrednictwem kwarcowych kulek. Urządzenie wyposażone jest w 2 komory sterylizacyjne. Oferuje temperaturę maksymalną na poziomie 250 stopni Celsjusza. Kolejna propozycja to sterylizator termiczny Sanity Security. Osiąga maksymalną temperaturę wynoszącą 250 stopni Celsjusza. Urządzenie wyposażone jest w timer. Warto wspomnieć także o sterylizatorze UV BR-391. Umożliwia wykonywanie sterylizacji za pośrednictwem promieni UV. Stanowi połączenie doskonałych parametrów technicznych oraz estetycznego wyglądu. W naszym sklepie nie brak również praktycznych akcesoriów do sterylizacji, jak chociażby wanienki.

 • Certyfikat
  prokonsumencki

 • Darmowa dostawa
  od 200PLN

 • Darmowy zwrot
  od 14 dni

 • Gorące promocje
  do -50%

MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” realizuje projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 1. Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu Działania 1.5 Opracowanie i wdrażanie nowych modeli biznesowych dla MŚP Poddziałania 1.5.3 Wsparcie procesu umiędzynarodowienia przedsiębiorstw

Tytuł projektu: Wprowadzenie produktów z serii DUO GEL na nowe rynki poprzez udział w targach w roli wystawcy

Celem projektu jest powiększenie zasięgu sprzedaży produktów z serii DUO GEL produkowanych i dystrybuowanych przez MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” o nowe rynki, tj. Włochy, Belgię, Francję, Holandię oraz Turcję.

Dofinansowanie projektu z UE: 380 224,00 zł.

sprawdź najnowsze:

 • nowości |
 • newsy |
 • promocje

Zapisz się i bądź z nami na bieżąco!
Copyright © 2020
Privacy policy
Created by: SNWS