Frezarki

Frezarki kosmetyczne to podstawowy element wyposażenia każdego gabinetu kosmetycznego. Stanowi urządzenie wielofunkcyjne, wykorzystywane zarówno podczas zabiegów manicure, jak i pedicure. Nasz sklep internetowy MAR-KOS oferuje bogaty wybór wysokiej jakości, niezawodnych, wygodnych w użytkowaniu sprzętów tego typu od renomowanych marek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Frezarki

Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Frezarki kosmetyczne - co to za urządzenia?

W jaki sposób wykorzystywać można frezarki kosmetyczne? Znajdują zastosowanie głównie podczas usuwania skórek, modzeli, nagniotków, nadmiernie zrogowaciałego naskórka czy żelu lub akrylu. Urządzenia te wykorzystywane są także do skracania paznokci (tak naturalnych, jak sztucznych) oraz modelowania kształtu płytki paznokciowej. Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność frezarki, zaopatrzyć należy się w specjalne końcówki oraz nakładki, tak zwane frezy. Dostępne są w kilku różnych wersjach. Do wyboru mamy między innymi:

 • frez-stożek wykorzystywany do opracowywania skórek,
 • frez-cylinder służący do skracania paznokci i nadawania im kształtu,
 • frez-wrzeciono przeznaczony do usuwania fragmentów żelu czy akrylu,
 • frez-igła do zdejmowania wszelkiego rodzaju ozdób z powierzchni płytki paznokcia.

Wysokiej jakości frezarki kosmetyczne

Szukając solidnej, niezawodnej frezarki kosmetycznej, warto nieco bliżej zapoznać się z asortymentem naszego sklepu internetowego. Mnogość dostępnych modeli sprawia, że każdy właściciel salonu kosmetycznego znajdzie tutaj coś dla siebie. Godna polecenia jest między innymi frezarka Marathon 3 LUX. W skład zestawu wchodzą następujące elementy: głowica, baza, pedał nożny, podstawka pod głowicę, instrukcja obsługi oraz gwarancja. Frezarka gwarantuje płynną regulację obrotów w zakresie od 0, do 30 000. Średnica frezów wynosi 2,32. Urządzenie wyposażone jest w praktyczną rączkę TWIST-LOCK umożliwiającą wymianę freza jednym ruchem. Jego moc to 45 W. Kolejne, godne polecenia urządzenie to frezarka Shine 319. Sprzedawana jest wraz z dużym zestawem frezów umieszczonych stabilnie w obudowie. Na uwagę zasługuje także wygodna klapka chroniąca przed przemieszczaniem się poszczególnych elementów w czasie transportu. Frezarka wyposażona jest w przycisk wyboru kierunku obrotów, pokrętło regulujące ich prędkość oraz głowicę typu TWIST-LOCK. W zestawie znajduje się 10 frezów, 4 kapturki - tulejki, a także 2 plastikowe nakładki.

 • Certyfikat
  prokonsumencki

 • Darmowa dostawa
  od 200PLN

 • Darmowy zwrot
  od 14 dni

 • Gorące promocje
  do -50%

MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” realizuje projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 1. Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu Działania 1.5 Opracowanie i wdrażanie nowych modeli biznesowych dla MŚP Poddziałania 1.5.3 Wsparcie procesu umiędzynarodowienia przedsiębiorstw

Tytuł projektu: Wprowadzenie produktów z serii DUO GEL na nowe rynki poprzez udział w targach w roli wystawcy

Celem projektu jest powiększenie zasięgu sprzedaży produktów z serii DUO GEL produkowanych i dystrybuowanych przez MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” o nowe rynki, tj. Włochy, Belgię, Francję, Holandię oraz Turcję.

Dofinansowanie projektu z UE: 380 224,00 zł.

sprawdź najnowsze:

 • nowości |
 • newsy |
 • promocje

Zapisz się i bądź z nami na bieżąco!
Copyright © 2020
Privacy policy
Created by: SNWS