SPRZĘT KOSMETYCZNY

Sprzęt kosmetyczny to niezwykle szeroka kategoria produktów obejmująca urządzenia umożliwiające wykonywanie różnego rodzaju zabiegów. W naszym sklepie internetowym znaleźć można bogaty asortyment wyrobów tego typu od renomowanych marek, takich jak Artmex, Beauty System, IBD, MONA, ORGANIC SERIES, Sonobella czy Sun Medical. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępnego mobilnego sprzętu kosmetycznego.

SPRZĘT KOSMETYCZNY

Jest 50 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 50 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 50 elementów

Czym kierować się przy wyborze sprzętu kosmetycznego?

Jakiego rodzaju kryteria należy wziąć pod uwagę, wybierając profesjonalny sprzęt kosmetyczny? Pierwsza, bardzo ważna kwestia to posiadane certyfikaty bezpieczeństwa. Niemniej istotna jest funkcjonalność sprzętu. Godne polecenia są tak zwane kombajny, czyli urządzenia umożliwiające wykonanie wielu zabiegów. Niemniej istotny jest także producent mobilnego sprzętu kosmetycznego. Aby mieć pewność, że do czynienia mamy z profesjonalnym, niezawodnym urządzeniem, które posłuży nam przez długi czas, gwarantując najwyższą jakość usług i wygodę użytkowania, zaopatrzyć należy się w pochodzące od renomowanego, uznanego na rynku producenta.

Godny polecenia profesjonalny sprzęt kosmetyczny

Nasz sklep internetowy MAR-KOS oferuje bogaty asortyment sprzętu kosmetycznego najlepszych marek. Godne polecenia jest między innymi urządzenie Darsonval. Oferuje prądy o wysokiej częstotliwości, nazywane w kosmetyce prądami Darsonvala. Wykorzystywane są one w celu pobudzenia przemiany materii i wzmocnienia przepływu krwi w skórze, wywołując miejscowe przekrwienie oraz ożywienie tkanki nerwowej. Prądy te wykazują również działanie powierzchniowo antyseptyczne i dezynfekujące. Kolejny, godny polecenia profesjonalny sprzęt kosmetyczny to Dermomassager. Służy do wykonywania masażu podciśnieniowego mającego na celu rozpad komórek tłuszczowych, przywrócenie prawidłowego funkcjonowania naczyń włosowatych i limfatycznych w skórze. Dermomassager stanowi odpowiednik masażu ręcznego wykorzystywanego w fizykoterapii. Przyczynia się do redukcji cellulitu, ujędrnienia ciała oraz spłycenia blizn. Godny polecenia jest również kombajn kosmetyczny 3w1 służący do wykonywania peelingu kawitacyjnego, zabiegów na bazie ultradźwięków, a także mezoterapii bezigłowej. Urządzenie wyróżnia jedyna na świecie łopatka służąca do pracy ciągłej wykonana według autorskiego projektu producenta.

 • Certyfikat
  prokonsumencki

 • Darmowa dostawa
  od 200PLN

 • Darmowy zwrot
  od 14 dni

 • Gorące promocje
  do -50%

MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” realizuje projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 1. Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu Działania 1.5 Opracowanie i wdrażanie nowych modeli biznesowych dla MŚP Poddziałania 1.5.3 Wsparcie procesu umiędzynarodowienia przedsiębiorstw

Tytuł projektu: Wprowadzenie produktów z serii DUO GEL na nowe rynki poprzez udział w targach w roli wystawcy

Celem projektu jest powiększenie zasięgu sprzedaży produktów z serii DUO GEL produkowanych i dystrybuowanych przez MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” o nowe rynki, tj. Włochy, Belgię, Francję, Holandię oraz Turcję.

Dofinansowanie projektu z UE: 380 224,00 zł.

sprawdź najnowsze:

 • nowości |
 • newsy |
 • promocje

Zapisz się i bądź z nami na bieżąco!
Copyright © 2020
Privacy policy
Created by: SNWS