Systemy PediSpa

Odpowiednia pielęgnacja stóp jest bardzo ważna. Na rynku znaleźć można szeroką ofertę różnego rodzaju preparatów przeznaczonych właśnie do tej czynności. Należy pamiętać, że decydując się na stosowanie kosmetyków, koniecznie trzeba kierować się potrzebami naszych stóp. To bardzo ważne, by nie stosować tych samych kremów, których na przykład używamy do twarzy. Stopy są dość wymagającą częścią ciała, w ich obrębie często dochodzi do nadpotliwości czy przesuszeń. Całe ciało człowieka opiera się właśnie na stopach, dlatego tak istotna jest szczególna troska o ich skórę. Systemy Pedi Spa dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego doskonale sprawdzą się właśnie do tego celu. Zapraszamy do zapoznania z dostępnym asortymentem.

Systemy PediSpa

Jest 8 produktów.
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Właściwa pielęgnacja stóp z systemem Pedi Spa

Codziennie po kąpieli z pewnością smarujesz ciało balsamem, aby nawilżyć, wygładzić skórę i często ją zregenerować. Zapominasz o stopach? To błąd, ponieważ one także potrzebują troski z Twojej strony. Brak pielęgnacji lub nieodpowiednie jej prowadzenie może skutkować pęknięciami i powstawaniem bolesnych stanów zapalnych, a przecież każdy z nas chce cieszyć się zadbanymi stopami zarówno latem, jak i zimą. Zachęcamy do skorzystania z Pedi Spa Pedicure System. Profesjonalne produkty pomogą utrzymać stopy w idealnym stanie. Pierwszy z nich typu soak wnika głęboko w skórę, oczyszcza zatkane pory, ale nie powoduje przesuszeń. Przygotowuje stopy do dalszego zabiegu. Drugi - peeling - dogłębnie oczyszcza skórę, pozostawia ją miękką i gładką. Trzeci produkt to maska odżywiająca, przywracająca skórze utracone minerały. Czwarty - balsam do masażu - dokładnie nawilża suchą skórę, pozostawia piękny, świeży zapach. Można wybrać spośród różnych wersji zapachowych, aby cały rytuał pielęgnacyjny był jak najbardziej przyjemny dla Twojej skóry i zmysłów.

Pedi Spa Pedicure System

Systemy Pedi Spa doskonale sprawdzą się w przypadku codziennej pielęgnacji stóp. W asortymencie naszego sklepu znaleźć można wiele interesujących propozycji, których skuteczne działanie zostało w pełni potwierdzone. GENA Pedi Spa Scrub Gel zawiera w swoim składzie granulki zmiękczające oraz usuwające suchą, szorstką skórę. Produkt świetnie sprawdza się w formie peelingu do ciała. Proponujemy także krem do masażu z węglem drzewnym. Dzięki temu wzmacnia suchą i pękającą skórę. Aplikacja kosmetyku w formie przyjemnego, kojącego masażu również odżywia skórę stóp. Zachęcamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem.

 • Certyfikat
  prokonsumencki

 • Darmowa dostawa
  od 200PLN

 • Darmowy zwrot
  od 14 dni

 • Gorące promocje
  do -50%

MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” realizuje projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 1. Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu Działania 1.5 Opracowanie i wdrażanie nowych modeli biznesowych dla MŚP Poddziałania 1.5.3 Wsparcie procesu umiędzynarodowienia przedsiębiorstw

Tytuł projektu: Wprowadzenie produktów z serii DUO GEL na nowe rynki poprzez udział w targach w roli wystawcy

Celem projektu jest powiększenie zasięgu sprzedaży produktów z serii DUO GEL produkowanych i dystrybuowanych przez MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” o nowe rynki, tj. Włochy, Belgię, Francję, Holandię oraz Turcję.

Dofinansowanie projektu z UE: 380 224,00 zł.

sprawdź najnowsze:

 • nowości |
 • newsy |
 • promocje

Zapisz się i bądź z nami na bieżąco!
Copyright © 2020
Privacy policy
Created by: SNWS