Serum

Serum to kosmetyk pielęgnacyjny będący doskonałą alternatywą dla tradycyjnych kremów. Jego zaletą jest duża skuteczność uzyskana dzięki regularnemu stosowaniu w krótkim czasie. Wyróżnia się silnym działaniem pozwalającym na wyeliminowanie wielu problemów skórnych, a także lekką konsystencją, która świetnie się wchłania i głęboko wnika w strukturę cery. W przygotowanej przez nas ofercie można znaleźć mnóstwo preparatów odpowiedzialnych za łagodzenie innych niedoskonałości i dolegliwości. Kolekcja składa się z serum proponowanych przez znane, sprawdzone marki, takie jak Bielenda, ORGANIC SERIES czy Charmine Rose. Kompleksowo dbają o bezpieczeństwo swoich kosmetyków, wyposażając je w najwyższej jakości, wartościowe składniki. Dzięki temu przynoszą pozytywne rezultaty w walce z każdym typem skóry. Serum do twarzy to skuteczny kosmetyk, który już po pierwszym dniu stosowania przyniesie ulgę. Ze względu na silne działanie można go używać wyłącznie kilka tygodni, ale dłuższa kuracja z prezentowanymi przez nas preparatami bez wątpienia nie będzie potrzebna.

Serum do twarzy

Jest 24 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów

Serum do twarzy – skuteczna odbudowa i ukojenie

Serum do twarzy gwarantuje najwyższy stopień skuteczności w rozwiązaniu problemów skórnych czy nadmiernej suchości. Oferowane przez nas preparaty składają się z wartościowych, właściwie dobranych składników. W przygotowanej kolekcji serum można znaleźć produkty łagodzące i kojące, które w szybkim czasie pozwolą na poradzenie sobie z groźnym problemem skórnym. Dla cery nadmiernie suchej, szorstkiej i skłonnej do zaczerwień polecamy serum kojące z nagietkiem, które już po pierwszym użyciu nawilża, wzmacnia oraz działa przeciwobrzękowo. Kojąco-łagodzące przyniesie ulgę od wszelkich podrażnień i odczynów zapalnych. Ten rodzaj preparatu pielęgnacyjnego świetnie poradzi sobie również z ochroną skóry przed codziennymi czynnikami zewnętrznymi. Dodatkowo serum do twarzy sprawdza się przy skórze wrażliwej, która wymaga odpowiednich właściwości, a także specjalnej ochrony.

Serum do cery naczynkowej sposobem na jej szybkie wzmocnienie

Serum do cery naczynkowej ze względu na siłę i szybkość działania o wiele lepiej poradzi sobie z problemem słabej, zniszczonej skóry. Polecane przez ORGANIC SERIES preparaty, dostępne w naszej hurtowni kosmetycznej, zawierają składniki aktywne, które już po pierwszym użyciu przygotowują naczynia krwionośne do odbudowy. Serum działa wzmacniająco, wykluczając przy tym efekt jakichkolwiek podrażnień. Dodatkowo pozwala na skuteczne nawilżenie i ukojenie, przynosząc niepowtarzalną ulgę w wielu dolegliwościach. Warto nabyć tego rodzaju preparaty do swojego salonu kosmetycznego, a także domowej toaletki.

 • Certyfikat
  prokonsumencki

 • Darmowa dostawa
  od 200PLN

 • Darmowy zwrot
  od 14 dni

 • Gorące promocje
  do -50%

MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” realizuje projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 1. Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu Działania 1.5 Opracowanie i wdrażanie nowych modeli biznesowych dla MŚP Poddziałania 1.5.3 Wsparcie procesu umiędzynarodowienia przedsiębiorstw

Tytuł projektu: Wprowadzenie produktów z serii DUO GEL na nowe rynki poprzez udział w targach w roli wystawcy

Celem projektu jest powiększenie zasięgu sprzedaży produktów z serii DUO GEL produkowanych i dystrybuowanych przez MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” o nowe rynki, tj. Włochy, Belgię, Francję, Holandię oraz Turcję.

Dofinansowanie projektu z UE: 380 224,00 zł.

sprawdź najnowsze:

 • nowości |
 • newsy |
 • promocje

Zapisz się i bądź z nami na bieżąco!
Copyright © 2020
Privacy policy
Created by: SNWS