Odżywki

Stosowanie odpowiednich preparatów, które dbają o kondycję naszej skóry, brwi lub rzęs, jest bardzo ważną kwestią codziennej pielęgnacji. Jednak, aby robić to w sposób właściwy, najlepiej stosować odżywki znanych marek, które zakupić można w sprawdzonych miejscach. Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą zarówno hurtową, jak i detaliczną wysokiej jakości kosmetyków. Pochodzące wyłącznie ze sprawdzonych źródeł preparaty znalazły uznanie u profesjonalistów oraz osób, które w domowym zaciszu pragną zadbać o swoje ciało, wygląd i dobre samopoczucie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem i dokonania wyboru kosmetyków odpowiadających indywidualnym potrzebom. Jesteśmy przekonani, że wysoka jakość świadczonych przez nas usług sprawi, że dołączysz do grona naszych stałych, zadowolonych klientów.

Odżywki do rzęs, brwi i paznokci

Jest 5 produktów.
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Wysokiej jakości odżywki do rzęs

Chcąc zadbać o swoje rzęsy, warto stosować odpowiednio dobrane odżywki. Przede wszystkim muszą być one bezpieczne dla oczu. Dobrej jakości powinny działać w szybki sposób. Ich zadaniem jest wydłużenie obecnych rzęs, a także stymulowanie wzrostu nowych. Dostępna w ofercie naszego sklepu odżywka do rzęs CharmLash sprawia, że stają się one zdecydowanie bardziej gęste oraz dłuższe już po 4 tygodniach regularnego stosowania. Serum stanowi najskuteczniejszą, a zarazem najbezpieczniejszą metodę poprawy wyglądu i kondycji rzęs. Świetnie sprawdza się również odżywka w formie żelu, którą stosować można i do rzęs, i do brwi. RefectoCil Long Lash Gel zawiera w swoim składzie między innymi witaminę E, D oraz glicerynę. Dzięki temu preparat wykazuje silne działanie nawilżające. Głęboko odżywia zniszczone włoski brwi i rzęs.

Nawilżające i regenerujące odżywki

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz szeroką ofertę produktów, takich jak odżywki do paznokci, rzęs lub brwi. Cenimy zadowolenie naszych klientów, dlatego oferujemy wyłącznie najwyższej jakości rozwiązania o potwierdzonym i skutecznym działaniu. Polecane kosmetyki przeznaczone są do poprawy wyglądu i kondycji m.in. brwi i rzęs. Warto zwrócić uwagę na wysokiej jakości odżywkę Ardell Lash & Brow Excel, która zapewnia właściwy wzrost oraz proces regeneracji. Preparat sprawia, że brwi odrastają dłuższe, grubsze oraz pełniejsze. W ofercie znajdziesz również Duo Gel z aktywatorem keratyny, który doskonale poprawia kondycję osłabionych paznokci. Produkt docenią klientki zmagające się z problemem kruchych i łamliwych paznokci. Duo Gel dobrze sprawdza się w procesie odbudowy.

 • Certyfikat
  prokonsumencki

 • Darmowa dostawa
  od 200PLN

 • Darmowy zwrot
  od 14 dni

 • Gorące promocje
  do -50%

MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” realizuje projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 1. Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu Działania 1.5 Opracowanie i wdrażanie nowych modeli biznesowych dla MŚP Poddziałania 1.5.3 Wsparcie procesu umiędzynarodowienia przedsiębiorstw

Tytuł projektu: Wprowadzenie produktów z serii DUO GEL na nowe rynki poprzez udział w targach w roli wystawcy

Celem projektu jest powiększenie zasięgu sprzedaży produktów z serii DUO GEL produkowanych i dystrybuowanych przez MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” o nowe rynki, tj. Włochy, Belgię, Francję, Holandię oraz Turcję.

Dofinansowanie projektu z UE: 380 224,00 zł.

sprawdź najnowsze:

 • nowości |
 • newsy |
 • promocje

Zapisz się i bądź z nami na bieżąco!
Copyright © 2020
Privacy policy
Created by: SNWS