Tipsy i kleje

Zanim manicure hybrydowy i żelowy zyskał niezwykłą popularność na rynku kosmetycznym, najchętniej wybieranym rozwiązaniem były sztuczne paznokcie. Ich atutem była długa żywotność oraz świetne utwardzenie paznokcia, co jednak nie przekładało się na odporność na uszkodzenia mechaniczne. Nasza firma, jako dystrybutor z wieloletnim doświadczeniem na rynku kosmetycznym, oferuje najwyższej jakości tipsy i kleje. Są doskonałą propozycją zarówno dla salonów kosmetycznych, jak i kobiet stylizujących paznokcie w zaciszu domowym. Sprawdź oferowany przez nas asortyment kosmetyczny.

Tipsy i kleje

Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Rodzaje tipsów

Aktualnie coraz rzadziej salony kosmetyczne korzystają z tzw. sztucznych paznokci. Czasami jest to jednak jedyny sposób na precyzyjne i dokładne przedłużenie zniszczonych paznokci lub po prostu indywidualne wymagania klientki. Świadomi, jak ważne jest, aby manicure wyglądał przede wszystkim naturalnie, wprowadziliśmy do swojej oferty produkty, których nie powstydziłaby się żadna, profesjonalna stylistka. Na naszej stronie internetowej znajdziesz zestawy sztucznych paznokci zawierające 120 lub 500 sztuk. Większość produktów, które oferujemy, wyróżniają się naturalnością, która jest niezwykle ceniona przez właścicieli salonów kosmetycznych oraz ich klientów. Ciekawą propozycją jest zestaw 100 tipsów idealny do wykonania nieskazitelnego french manicure. Z pewnością każda kobieta, która uwielbia klasykę, będzie zadowolona z uzyskanego efektu. Proponowany przez nas asortyment został wykonany z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny w użytkowaniu.

Zestawy wysokiej jakości klejów do tipsów

Aby uzyskać efekt nieskazitelnych paznokci odznaczających się zarówno głębokim kolorem, jak i długą żywotnością, warto pomyśleć o profesjonalnym kleju do tipsów. Na przestrzeni lat lakiery hybrydowe oraz żelowe stały się ciekawą alternatywą dla sztucznych paznokci. Nie oznacza to jednak, że klientki nie decydują się na stylizacje z ich udziałem - wręcz przeciwnie, nadal mają grono zwolenniczek. Jako dystrybutor z wieloletnim doświadczeniem oferujemy profesjonalne i całkowicie bezpieczne kleje do tipsów. Na naszej stronie znajdziesz produkty o różnej gramaturze. Oferujemy szybkoschnące kleje w tubce oraz fiolce - od 2 do 6 g. Świetnie sprawdzają się w wilgotnych warunkach, w porównaniu do innych, dostępnych na rynku produktów. Proponujemy również zestawy będące doskonałym rozwiązaniem dla profesjonalnych salonów kosmetycznych.

 • Certyfikat
  prokonsumencki

 • Darmowa dostawa
  od 200PLN

 • Darmowy zwrot
  od 14 dni

 • Gorące promocje
  do -50%

MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” realizuje projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 1. Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu Działania 1.5 Opracowanie i wdrażanie nowych modeli biznesowych dla MŚP Poddziałania 1.5.3 Wsparcie procesu umiędzynarodowienia przedsiębiorstw

Tytuł projektu: Wprowadzenie produktów z serii DUO GEL na nowe rynki poprzez udział w targach w roli wystawcy

Celem projektu jest powiększenie zasięgu sprzedaży produktów z serii DUO GEL produkowanych i dystrybuowanych przez MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” o nowe rynki, tj. Włochy, Belgię, Francję, Holandię oraz Turcję.

Dofinansowanie projektu z UE: 380 224,00 zł.

sprawdź najnowsze:

 • nowości |
 • newsy |
 • promocje

Zapisz się i bądź z nami na bieżąco!
Copyright © 2020
Privacy policy
Created by: SNWS