Płyny - cleaner, zmywacz, aceton kosmetyczny

Manicure hybrydowy, żelowy czy akrylowy to sposób na piękną stylizację paznokci, utrzymującą się przez dość długi czas. Wszystkie metody charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością, co jest ich głównym atutem. Solidne utwardzenie lakieru oraz długotrwałość wymagają za to zaawansowanych produktów, również do pozbycia się całej warstwy w celu zmiany stylizacji. W kolekcji produktów do paznokci przygotowaliśmy szeroką ofertę płynów, stworzonych specjalnie z myślą o usunięciu warstwy dyspersyjnej lakieru hybrydowego, żelowego czy akrylowego, do szybkiego usuwania stylizacji, czyszczenia pędzelków i wiele innych. Koniecznie trzeba je mieć na swoim wyposażeniu!

Płyny - cleaner, zmywacz, aceton kosmetyczny

Jest 25 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów

Bezpieczne, delikatne i skuteczne

Płyny do paznokci składające się na asortyment naszej hurtowni kosmetycznej gwarantują bezpieczeństwo dla skóry oraz płytki paznokcia chroniąc ją przed toksycznymi substancjami. Niektóre z nich wyróżniają się nowoczesną formułą, dzięki której poradzą sobie z nawet najbardziej wymagającymi i trwałymi stylizacjami. Udostępniamy produkty marki IBD - Just Gel Polish Cleaner, które po zastosowaniu pozostawiają paznokcie gładkie i lśniące. Do usunięcia manicure hybrydowego polecamy IBD Just Gel Remover będący połączeniem acetonu i innych, łagodnych rozpuszczalników, a także dodatku pielęgnującej lanoliny, nie wysusza więc paznokci oraz skórek tak, jak w przypadku stosowania czystego acetonu. Aby usunąć manicure żelowy warto wybrać IBD LED Shine Enchancer, gdyż działa delikatnie, lecz skutecznie, natychmiast pozbywając się lepkich resztek po żelu UV/LED. Jeśli natomiast szukasz uniwersalnego rozwiązania, proponujemy IBD Artificial Nail Remover, który szybko rozpuszcza stylizacje akrylowe, żelowe typu Soak Off i hybrydę. Bezpieczny dla skóry, nie powoduje jej wysuszania. W ofercie mamy także płyn do usuwania skórek o delikatnej formule od SuperNail, folie z wacikami do nasączania płynu czy Hand Soak przygotowujący paznokcie do manicure, nawilżający skórę i zmiękczający skórki, o pięknym zapachu różowego grejpfruta.

 • Certyfikat
  prokonsumencki

 • Darmowa dostawa
  od 200PLN

 • Darmowy zwrot
  od 14 dni

 • Gorące promocje
  do -50%

MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” realizuje projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 1. Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu Działania 1.5 Opracowanie i wdrażanie nowych modeli biznesowych dla MŚP Poddziałania 1.5.3 Wsparcie procesu umiędzynarodowienia przedsiębiorstw

Tytuł projektu: Wprowadzenie produktów z serii DUO GEL na nowe rynki poprzez udział w targach w roli wystawcy

Celem projektu jest powiększenie zasięgu sprzedaży produktów z serii DUO GEL produkowanych i dystrybuowanych przez MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” o nowe rynki, tj. Włochy, Belgię, Francję, Holandię oraz Turcję.

Dofinansowanie projektu z UE: 380 224,00 zł.

sprawdź najnowsze:

 • nowości |
 • newsy |
 • promocje

Zapisz się i bądź z nami na bieżąco!
Copyright © 2020
Privacy policy
Created by: SNWS