Pilniki i polerki

Pilniki i polerki to tylko z pozoru minimalistyczne detale - ich użycie istotnie wpływa na całościowy efekt stylizacji paznokci. Są niezbędnym i podstawowym narzędziem do wykonania manicure zarówno profesjonalnie, jak i w domowym zaciszu. Dzięki nim możemy nadać paznokciom odpowiedni kształt, co jest niezwykle ważne w osiągnięciu wyjątkowego efektu. Okrągłe, kwadratowe, owalne czy migdał - jakie są Twoje ulubione? Trzeba pamiętać, że odpowiednio przygotowana płytka paznokcia wpłynie na prezentację całej dłoni, czyniąc ją smuklejszą i estetyczną. W ofercie naszej hurtowni kosmetycznej przygotowaliśmy szeroki wybór pilników i polerek, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających profesjonalistów.

Pilniki i polerki

Jest 37 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 37 elementów

Wysokiej jakości pilniczki i polerki

Proponowane w tej kategorii produkty wykonywane są solidnie, więc nie kruszą się ani nie łamią. Pilniczki do paznokci dostępne są w różnych gradacjach, dopasowanych do danej czynności. Wyróżniamy modele w formie prostej bądź w kształcie półksiężyca lub banana, grube lub cienkie, wąskie lub szerokie, a także w różnych wersjach kolorystycznych - głównie w bieli i czerni. Polerka do paznokci występuje z kolei w różnych formach ze względu na stopień ziarnistości, sprawdza się w precyzyjnym wyrównywaniu powierzchni i nadaniu połysku. Tego typu akcesoria to niezbędne wyposażenie salonów kosmetycznych. Będą niezastąpione także w każdej kosmetyczce lub torebce w razie niespodziewanych sytuacji, gdy zdarzy nam się ukruszyć lub zaczepić paznokieć.

Wydajne pilniki o zaawansowanej formule

Prezentowana przez nas oferta pilników i polerek to bogactwo zaawansowanych modeli, stworzonych z najlepszej klasy materiałów. Bez wątpienia wpływają na lepszą wydajność, skuteczność działania oraz podwyższony komfort pracy. Udostępniamy szereg pilniczków do paznokci o różnej ziarnistości, m.in. 100/100, 100/180, 182/240, 80/80, 150/150, 180/180, 150/180 od sprawdzonych marek - IBD MKnails, SuperNail, Duogel. Dzięki temu każdy jest w stanie dobrać odpowiednie narzędzie do indywidualnych potrzeb oraz rodzaju wykonywanej czynności. Za pomocą pilnika możemy zarówno nadać paznokciom kształt, zmatowić płytkę, jak i delikatnie zetrzeć warstwę manicure np. hybrydowego. W tym miejscu nasuwa się ważne pytanie - jak nadać kształt paznokciom? Należy dostosować go do wielkości dłoni, długości i smukłości palców, a następnie przy pomocy pilniczka o lekkiej gradacji delikatnym ruchem nadawać pożądany kształt.

Polerka i pilnik - Twój niezbędnik

Prezentowane przez nas pilniki odpowiadają za delikatne wykończenie nawet najbardziej twardych paznokci, gwarantując pełną precyzję, staranność oraz dokładność. Pozwalają na osiągnięcie najwyższego poziomu komfortu pracy dzięki idealnemu dopasowywaniu się do kształtu dłoni. Dodatkowo w asortymencie posiadamy praktyczne polerki w wielu wersjach kolorystycznych, m.in. różowym, żółtym, niebieskim o ziarnistości 100/180 lub wszechstronny blok, który z każdej strony ma jej inny poziom - 320/400/600/4000. Świetnie sprawdzą się w wygładzeniu nierówności na płytce paznokcia, przygotowując ją do wykonania manicure. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, różnego rodzaju pilniki do paznokci można nabyć u nas w naprawdę korzystnych cenach.Państwa uwadze polecamy również lakiery hybrydowe, czy narzędzie do manicure w ofercie naszego sklepu mar-kos.pl!

 • Certyfikat
  prokonsumencki

 • Darmowa dostawa
  od 200PLN

 • Darmowy zwrot
  od 14 dni

 • Gorące promocje
  do -50%

MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” realizuje projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 1. Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu Działania 1.5 Opracowanie i wdrażanie nowych modeli biznesowych dla MŚP Poddziałania 1.5.3 Wsparcie procesu umiędzynarodowienia przedsiębiorstw

Tytuł projektu: Wprowadzenie produktów z serii DUO GEL na nowe rynki poprzez udział w targach w roli wystawcy

Celem projektu jest powiększenie zasięgu sprzedaży produktów z serii DUO GEL produkowanych i dystrybuowanych przez MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” o nowe rynki, tj. Włochy, Belgię, Francję, Holandię oraz Turcję.

Dofinansowanie projektu z UE: 380 224,00 zł.

sprawdź najnowsze:

 • nowości |
 • newsy |
 • promocje

Zapisz się i bądź z nami na bieżąco!
Copyright © 2020
Privacy policy
Created by: SNWS