Stemple do paznokci

Stempelki na paznokcie to produkty, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością wśród osób specjalizujących się w wykonywaniu manicure. Trudno się temu dziwić - jest to jedna z najłatwiejszych metod tworzenia efektownych, przykuwających wzrok zdobień. W naszym sklepie internetowym znaleźć można wszystkie, niezbędne akcesoria służące do tego celu - od stempli do paznokci hybrydowych, po folię transferową do paznokci.

Stemple do paznokci

Nie mamy na tę chwilę produktów z tej kateogrii zachęcamy do sprawdzenia pozostałych kategorii takich jak:

Jak używać stempli do paznokci?

Jakiego rodzaju akcesoria są niezbędne do wykonania tego typu zdobień? Zaopatrzyć należy się w: płytki do stempli na paznokcie, dobrze napigmentowany lakier do paznokci, stemple do paznokci, produkt do usunięcia lakieru z płytki do stempli oraz alkohol izopropylowy. Jak krok po kroku tworzy się tego typu zdobienia? Otóż w pierwszej kolejności należy odtłuścić płytkę pokrytą wybranym wzorem i nanieść na nią dobrze napigmentowany, gęsty lakier. Jego nadmiar zdejmujemy przy pomocy specjalnego scrapera. Następnie odbijamy wzór stemplem, odciskając go na płytce paznokcia. Czekamy, aż wyschnie. Jeżeli do czynienia mamy z lakierem hybrydowym, utwardzamy go w lampie UV/LED. Ostatni krok stanowi zabezpieczenie stylizacji przy pomocy topu hybrydowego i przemycie warstwy hybrydy alkoholem izopropylowym.

Folia transferowa - niezbędnik każdej stylistki paznokci

Żadna stylistka wykonująca manicure nie obędzie się również bez folii transferowej do paznokci, która pozwala na wykonywanie różnego rodzaju kreatywnych stylizacji. Dostępna jest w wielu wersjach kolorystycznych. Może być odbijana na całej powierzchni paznokcia, jak również jedynie na wybranym jej fragmencie.

Niezawodne stempelki na paznokcie

W jakiego rodzaju stemple do paznokci hybrydowych zaopatrzyć można się w naszym sklepie internetowym? Do wyboru klientów oddajemy między innymi stempel MOYRA z wysokiej jakości, silikonową główką o twardości na poziomie 7 (w 10-stopniowej skali). Gwarantuje on w pełni precyzyjne stemplowanie. Jako że stempel jest bardzo delikatny, nie należy go mocno dociskać do powierzchni płytki paznokciowej. Nie powinno się go również przemywać zmywaczem i acetonem oraz matowić. W naszej ofercie znaleźć można także folię transferową w wielu różnych, modnych kolorach: różowym, czerwonym czy niebieskim. Folia gwarantuje przyczepność zarówno na naturalnej płytce, jak i na tipsach.

 • Certyfikat
  prokonsumencki

 • Darmowa dostawa
  od 200PLN

 • Darmowy zwrot
  od 14 dni

 • Gorące promocje
  do -50%

sprawdź najnowsze:

 • nowości |
 • newsy |
 • promocje

Zapisz się i bądź z nami na bieżąco!
Copyright © 2020
Privacy policy
Created by: SNWS