Pyłki do paznokci

Aby manicure prezentował się efektownie i skutecznie przyciągał wzrok, do tego celu wykorzystać można różnego rodzaju ozdoby do paznokci. Do tej kategorii zaliczają się między innymi pyłki do paznokci oferowane przez nasz sklep internetowy. Dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, co ułatwia dopasowanie ich do indywidualnych preferencji. Z ich pomocą stworzyć można między innymi efekt lustrzany czy holograficzny.

Pyłki do paznokci

Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Pyłki do zdobienia paznokci - sprawdzony sposób na ciekawą stylizację

Pyłki do paznokci to sprawdzony sposób na nadanie stylizacji niebanalnego wyglądu w zaledwie kilka chwil. Dostępne w naszym asortymencie produkty tego typu różnić mogą się od siebie między innymi efektem, jaki można uzyskać za ich pomocą. Poszczególne pyłki do zrobienia paznokci mają zarówno różny kolor, jak i wielkość drobinek. Mogą być one niewielkie, w formie proszku, jak też nieco większe, zbliżone wyglądem do płatków. Tego typu ozdoby stosować można zarówno na wszystkie paznokcie, jak i jedynie wybrane. Jako że są niezwykle wydajne, wystarczają do wykonania wielu stylizacji. Do niewątpliwych zalet pyłków do paznokci hybrydowych zaliczyć można również łatwość aplikacji.

Jak używać pyłków do paznokci?

W jaki sposób należy używać produktu, jakim jest pyłek do zdobienia paznokci? W pierwszej kolejności należy wybrać produkt, który zostanie wykorzystany do wykonania stylizacji. Następnie przygotowujemy paznokcie w taki sam sposób, jak wówczas, gdy wykonywany jest wyłącznie klasyczny manicure hybrydowy. Kolejny etap stanowi aplikacja bazy oraz lakieru w wybranym kolorze. Pyłek do paznokci nanosimy na płytkę przy pomocy aplikatora i kulistymi ruchami rozprowadzamy go po jej powierzchni, dokładnie wcierając. Do tego celu najlepiej posłużyć się specjalnym pędzelkiem, który pozwala dotrzeć do nawet najtrudniej dostępnych miejsc.

Efektowne pyłki do paznokci hybrydowych

W naszym sklepie internetowym znaleźć można różnego rodzaju pyłki do zdobienia paznokci. Przykładem jest IBD Chrome Squad. Z pomocą tego pyłku w zaledwie kilka chwil osiągnąć można oszałamiający efekt lustrzanej tafli. Nadaje on lakierom hybrydowym zupełnie nowego wymiaru. Produkt dostępny jest w dużym, wygodnym, zakręcanym słoiczku. Równie ciekawie prezentuje się pyłek do paznokci hybrydowych z efektem 24-karatowego złota, który pozostawia trwały efekt iskrzących się drobinek.

 • Certyfikat
  prokonsumencki

 • Darmowa dostawa
  od 200PLN

 • Darmowy zwrot
  od 14 dni

 • Gorące promocje
  do -50%

MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” realizuje projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 1. Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu Działania 1.5 Opracowanie i wdrażanie nowych modeli biznesowych dla MŚP Poddziałania 1.5.3 Wsparcie procesu umiędzynarodowienia przedsiębiorstw

Tytuł projektu: Wprowadzenie produktów z serii DUO GEL na nowe rynki poprzez udział w targach w roli wystawcy

Celem projektu jest powiększenie zasięgu sprzedaży produktów z serii DUO GEL produkowanych i dystrybuowanych przez MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” o nowe rynki, tj. Włochy, Belgię, Francję, Holandię oraz Turcję.

Dofinansowanie projektu z UE: 380 224,00 zł.

sprawdź najnowsze:

 • nowości |
 • newsy |
 • promocje

Zapisz się i bądź z nami na bieżąco!
Copyright © 2020
Privacy policy
Created by: SNWS