Pędzle do żelu i akrylu

Wysokiej jakości pędzelek do żelu i akrylu to niezbędny element wyposażenia każdej, profesjonalnej stylistki paznokci. Akcesoria tego typu ułatwiają i przyspieszają wykonywanie zabiegu, jakim jest manicure. Idealny pędzel do akrylu czy żelu to taki, którego włosie jest zwarte oraz precyzyjnie ścięte. W naszym sklepie internetowym znaleźć można bogaty wybór wysokiej jakości pędzli do żelu i akrylu renomowanych marek, takich jak IBD czy Supernail.

Pędzle do żelu i akrylu

Jest 12 produktów.
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Naturalne pędzelki do żelu i akrylu

Pędzle do żelu i akrylu dostępne są w różnych wersjach. Do wyboru mamy między innymi produkty naturalne, cechujące się wysoką zdolnością utrzymywania i absorbowania pyłów. Gwarantują również kontrolowane ich uwalnianie, co jest niezbędne podczas modelowania czy zdobienia paznokci. W przypadku pędzelków do akrylu i żelu pozyskiwanych z włosia naturalnego kluczową rolę odgrywa pora pozyskiwania surowca. Najwyższej jakości włosie pochodzi z okresu zimowego. Najczęściej do czynienia mamy z włosiem typu Kolinsky z czerwonej kuny, która zamieszkuje między innymi teren Syberii. Jest ono niezwykle elastyczne, sprężyste i naturalnie natłuszczone. Tego typu włosie najlepiej sprawdza się w przypadku akrylu. Najwyższej jakości pędzle do akrylu tego typu są układane ręcznie i pochodzą z włosia zwierzęcia.

Pozostałe rodzaje pędzelków do akrylu i żelu

Na rynku spotkać można się również z pędzelkami do akrylu i żelu z włosia syntetycznego. Jest ono jednocześnie sztywne oraz elastyczne, dzięki czemu znajduje zastosowanie między innymi w technice żelowej. Takie pędzle do żelu są bardzo wytrzymałe i praktyczne. Poszczególne produkty tego typu różnić mogą się od siebie między innymi sztywnością oraz grubością włosia. Na uwagę zasługują tutaj także pędzelki do żelu stanowiące połączenie włosia sobolowego i syntetycznego. W ten sposób uzyskać można produkty o właściwościach charakterystycznych dla pędzli naturalnych i trwałości wyrobów syntetycznych. Takie pędzelki są niezwykle elastyczne, a także delikatne.

Niezawodne pędzle do żelu i akrylu

Nasz sklep internetowy oferuje różnego rodzaju pędzelki do akrylu i żelu. Przykładem takiego produktu jest Kolinsky Brush. To pędzelek wykonany na bazie najwyższej jakości włosia Kolinsky, które jest mocno ściśnięte u nasady i posiada płaski brzuszek. Gwarantuje perfekcyjne rozprowadzanie akrylu. Na uwagę zasługuje również estetyczna, przedłużona rączka.

 • Certyfikat
  prokonsumencki

 • Darmowa dostawa
  od 200PLN

 • Darmowy zwrot
  od 14 dni

 • Gorące promocje
  do -50%

MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” realizuje projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 1. Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu Działania 1.5 Opracowanie i wdrażanie nowych modeli biznesowych dla MŚP Poddziałania 1.5.3 Wsparcie procesu umiędzynarodowienia przedsiębiorstw

Tytuł projektu: Wprowadzenie produktów z serii DUO GEL na nowe rynki poprzez udział w targach w roli wystawcy

Celem projektu jest powiększenie zasięgu sprzedaży produktów z serii DUO GEL produkowanych i dystrybuowanych przez MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” o nowe rynki, tj. Włochy, Belgię, Francję, Holandię oraz Turcję.

Dofinansowanie projektu z UE: 380 224,00 zł.

sprawdź najnowsze:

 • nowości |
 • newsy |
 • promocje

Zapisz się i bądź z nami na bieżąco!
Copyright © 2020
Privacy policy
Created by: SNWS