Metoda żelowa

Na przestrzeni lat metoda żelowa w stylizacji paznokci stała się równie popularna, jak hybrydowa. To zdecydowanie doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które borykają się z łamliwymi i cienkimi paznokciami. Żele umożliwiają przedłużenie oraz utwardzenie płytki w precyzyjny sposób, a efekt nieskazitelnego manicure utrzymuje się nawet do 3 tygodni. Wiedząc, jak ważny jest wysokiej jakości asortyment do pielęgnacji paznokci, oferujemy szeroką gamę profesjonalnych produktów do stylizacji żelowych. Przekonaj się, jakie są ich zalety.

Metoda żelowa

Jest 76 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 76 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 76 elementów

Dlaczego warto zdecydować się na paznokcie żelowe?

Metoda żelowa wyróżnia się nie tylko niezwykłą trwałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne. To gwarancja idealnego utwardzenia i precyzyjnego przedłużenia płytki paznokcia. Dodatkowo za pomocą żeli istnieje możliwość wykonania przepięknych, efektownych zdobień 3D. Nasza firma, wychodząc naprzeciw aktualnym trendom i oczekiwaniom klientów zarówno firmowych, jak i indywidualnych, oferuje profesjonalne produkty do wykonywania paznokci żelowych. Współpracujemy z cenionymi producentami na rynku, którzy na pierwszym miejscu stawiają potrzeby użytkowników. W ofercie naszej hurtowni znajdziesz przede wszystkim artykuły kosmetyczne od IBD oraz SuperNail. Proponujemy żele budujące w różnych wersjach - przezroczystej, białej czy różowej. W ofercie mamy także żele, zestawy dedykowane french manicure, cleanery oraz removery będące kluczowymi elementami podczas wykonywania manicure metodą żelową. Z pewnością każdy znajdzie u nas asortyment spełniający jego wymagania.

Jak wykonać nieskazitelne paznokcie żelowe?

Stylizacja metodą żelową to jeden z popularnych sposobów na uzyskanie efektu nieskazitelnych paznokci. Pierwszym krokiem, który należy podjąć, jest dezynfekcja rąk. Następnie należy oczyścić płytkę oraz wał paznokciowy ze skórek. Do tego celu możemy wykorzystać cążki oraz frezy. Następnie na tipsy lub szablon nakładamy i modelujemy żel. (pamiętaj, aby nie zalać skórek). Pierwsza warstwa pokrywa cały tips, w przypadku szablonu - buduje kształt i długość paznokci. Za pomocą drugiej warstwy możemy wyprofilować tzw. krzywą C, a trzeciej - wykończyć całość. Każdą warstwę utwardzamy w lampie UV (zależnie od rodzaju żelu 2-3 minuty) i przemywamy cleanerem. Na zakończenie aplikujemy na skórki olejek/oliwkę i delikatnie wcieramy. Efekt uzyskany metodą żelową utrzymuje się ponad 3 tygodnie, dlatego warto postawić na produkty najwyższej jakości.

 • Certyfikat
  prokonsumencki

 • Darmowa dostawa
  od 200PLN

 • Darmowy zwrot
  od 14 dni

 • Gorące promocje
  do -50%

MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” realizuje projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 1. Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu Działania 1.5 Opracowanie i wdrażanie nowych modeli biznesowych dla MŚP Poddziałania 1.5.3 Wsparcie procesu umiędzynarodowienia przedsiębiorstw

Tytuł projektu: Wprowadzenie produktów z serii DUO GEL na nowe rynki poprzez udział w targach w roli wystawcy

Celem projektu jest powiększenie zasięgu sprzedaży produktów z serii DUO GEL produkowanych i dystrybuowanych przez MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” o nowe rynki, tj. Włochy, Belgię, Francję, Holandię oraz Turcję.

Dofinansowanie projektu z UE: 380 224,00 zł.

sprawdź najnowsze:

 • nowości |
 • newsy |
 • promocje

Zapisz się i bądź z nami na bieżąco!
Copyright © 2020
Privacy policy
Created by: SNWS