Manicure Tytanowy

Manicure tytanowy to najnowsze rozwiązanie na rynku kosmetycznym. Choć na świecie zyskało już szerokie grono zwolenników, w Polsce metoda nie jest zbyt powszechna, ale wśród użytkowniczek cieszy się dużym uznaniem. Nasza firma, wychodząc naprzeciw aktualnym trendom oraz oczekiwaniom klientów, oferuje profesjonalne produkty umożliwiające wykonanie nieskazitelnego manicure tytanowego zarówno w wysokiej jakości salonie kosmetycznym, jak i zaciszu domowym. Na stronie można znaleźć pudry tytanowe do paznokci w różnych odcieniach, aktywatory, bazy oraz odtłuszczacze. Sprawdź, dlaczego warto postawić na oferowane przez nas produkty.

Manicure Tytanowy

Jest 76 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 76 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 76 elementów

Na czym polega fenomen manicure tytanowego?

Na rynku kosmetycznym manicure tytanowy zwany jest także systemem DIP. Produkty wykorzystywane do tego rodzaju stylizacji zawierają dwutlenek tytanu (stąd też nazwa). Kluczową zaletą pudrów tytanowych do paznokci jest ich niezwykła trwałość. Do wykonania nie potrzeba lampy UV czy LED, która jest kluczowym elementem podczas manicure hybrydowego bądź żelowego. Oprócz tego produkty nie obciążają płytki paznokcia, zawierają wapń oraz witaminy działające wzmacniająco. To niewątpliwie doskonałe rozwiązanie dla osób zmagających się z cienką płytką paznokcia, u których powszechnie stosowane lakiery hybrydowe okazują się niewystarczające. Na naszej stronie znajdziesz wysokiej jakości pudry do manicure tytanowego od czołowego producenta na rynku kosmetycznym. Zamówisz produkty o różnych odcieniach - niebieskim, różowym, złotym czy też rose gold. Wszystkie pudry tytanowe do paznokci oferujemy w przystępnych cenach. Ucieszą zarówno klientów indywidualnych, jak i firmowych.

Jak wykonać manicure tytanowy?

Manicure tytanowy jest niezwykle łatwy do wykonania. Należy zaopatrzyć się w odtłuszczacz, bazę, aktywator oraz top. Wszystkie produkty znajdziesz w naszej hurtowni kosmetycznej. Oferujemy przede wszystkim asortyment od SuperNail, odpowiedni na każdą kieszeń. Stylizację za pomocą pudru tytanowego do paznokci trzeba rozpocząć od oczyszczenia wału paznokciowego oraz nadania płytce odpowiedniego kształtu, można ją delikatnie wypolerować. Następnie należy nałożyć cienką warstwę bazy i umieścić paznokieć w pojemniczku z pudrem o wybranym odcieniu. Puder przyczepia się do bazy, więc należy starannie ją nałożyć. Gdy pierwsza warstwa wyschnie, należy powtórzyć krok. W przypadku nadmiaru pudru tytanowego do paznokci najlepiej pozbyć się go za pomocą pędzelka do pyłków. Kolejnym krokiem jest pokrycie stylizacji aktywatorem przyspieszającym proces wysuszenia pudru oraz top, dzięki któremu paznokcie zostaną utwardzone.

 • Certyfikat
  prokonsumencki

 • Darmowa dostawa
  od 200PLN

 • Darmowy zwrot
  od 14 dni

 • Gorące promocje
  do -50%

MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” realizuje projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 1. Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu Działania 1.5 Opracowanie i wdrażanie nowych modeli biznesowych dla MŚP Poddziałania 1.5.3 Wsparcie procesu umiędzynarodowienia przedsiębiorstw

Tytuł projektu: Wprowadzenie produktów z serii DUO GEL na nowe rynki poprzez udział w targach w roli wystawcy

Celem projektu jest powiększenie zasięgu sprzedaży produktów z serii DUO GEL produkowanych i dystrybuowanych przez MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” o nowe rynki, tj. Włochy, Belgię, Francję, Holandię oraz Turcję.

Dofinansowanie projektu z UE: 380 224,00 zł.

sprawdź najnowsze:

 • nowości |
 • newsy |
 • promocje

Zapisz się i bądź z nami na bieżąco!
Copyright © 2020
Privacy policy
Created by: SNWS