Lakiery

W każdej stylizacji paznokci produktami dającymi wyjątkowy efekt są lakiery do paznokci Odpowiadają głównie za kolor oraz wzór na powierzchni płytki. Na stronie internetowej naszej hurtowni kosmetycznej przygotowaliśmy bogatą ofertę produktów, przeznaczoną specjalnie do paznokci. Gwarantuje kompleksowe wyposażenie salonów stylizacji, jednocześnie zapewniając najwyższą jakość. W asortymencie udostępniamy różnego rodzaju lakiery do paznokci pozwalające na mnóstwo możliwości stylizacyjnych. Dostosowane są do wszystkich metod manicure, dzięki czemu spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jest ich tak wiele, że każdy może stworzyć swój zestaw lakierów do paznokci, wybierając ulubione kolory. W oferowanej przez nas kolekcji marki IBD można znaleźć modne lakiery do paznokci o różnych barwach, zarówno klasycznych, jak i bardziej żywych, intensywnych i oryginalnych. Wszystkie wyróżnia zaawansowana formuła przekładająca się na trwałość. Właściwości lakierów pozwalają osiągnąć stylizacje nowej generacji.

Lakiery

Jest 153 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 153 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 153 elementów

Unikatowe lakiery - innowacyjne formuły

Prezentowana przez nas oferta to modne lakiery do paznokci różniące się od typowych, tego typu produktów. Jest to bowiem system trzech kroków, który ma wygląd i trwałość żelu, ale łatwość stosowania i usuwania jest taka, jak w tradycyjnych lakierach. Podążając za innowacyjnością, prezentowane przez nas lakiery do paznokci wyróżniają się atrakcyjną i unikatową formułą. W ofercie posiadamy produkty ze spektakularnej linii IBD Advanced Wear Pro-Lacquer. Jest to ciekawe rozwiązanie, które może spełnić oczekiwania większości kobiet. Formuła zapewnia doskonałą przyczepność, nasycony kolor oraz niesamowity połysk, a to wszystko utrzymuje się przez bardzo długi czas. Dodatkowo kolekcja modnych lakierów wzbogacona została o najwyższej jakości topy - Seche Vite oraz bazy - Seche Base, pełniące funkcję uzupełnienia i chronienia stylizacji. Koniecznie musimy dodać, że proponowane produkty nie zawierają formaldehydu, toluenu, DBP, żywicy oraz kamfory. Są więc bezpieczne dla płytki paznokcia, jedynie ją upiększając. Z pewnością każda kobieta wybierze tu swoje kolory - jest ich aż 96! Od bieli i żółci, przez różne tonacje różu, czerwieni niebieskiego, po brązy, zielenie w równie pięknych odmianach.

 • Certyfikat
  prokonsumencki

 • Darmowa dostawa
  od 200PLN

 • Darmowy zwrot
  od 14 dni

 • Gorące promocje
  do -50%

MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” realizuje projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 1. Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu Działania 1.5 Opracowanie i wdrażanie nowych modeli biznesowych dla MŚP Poddziałania 1.5.3 Wsparcie procesu umiędzynarodowienia przedsiębiorstw

Tytuł projektu: Wprowadzenie produktów z serii DUO GEL na nowe rynki poprzez udział w targach w roli wystawcy

Celem projektu jest powiększenie zasięgu sprzedaży produktów z serii DUO GEL produkowanych i dystrybuowanych przez MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” o nowe rynki, tj. Włochy, Belgię, Francję, Holandię oraz Turcję.

Dofinansowanie projektu z UE: 380 224,00 zł.

sprawdź najnowsze:

 • nowości |
 • newsy |
 • promocje

Zapisz się i bądź z nami na bieżąco!
Copyright © 2020
Privacy policy
Created by: SNWS