Akryle

Wiele kobiet chce mieć piękne, a przy tym trwałe paznokcie. Coraz rzadziej decyduje się na malowanie ich zwykłym lakierem, który nie utrzymuje się na płytce zbyt długo, a wręcz przeciwnie - pojawiają się odpryski i zarysowania. Dużym powodzeniem cieszą się akryle, charakteryzujące się niezwykłą wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia. Metoda pozwala na skuteczne przedłużenie płytki, co jest alternatywą szczególnie dla kobiet zmagających się z łamliwymi i delikatnymi paznokciami.

Akryle

Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Pozwalają na osiągnięcie bardzo estetycznych, długich i trwałych. Metoda polega na przedłużeniu paznokci na naturalnej płytce za pomocą utwardzonego proszku (akrylu). Dzięki temu możemy odpowiednio wymodelować płytkę i nadać jej odpowiedni kształt. W prezentowanej przez nas kategorii udostępniamy szeroki wybór akrylu do paznokci w postaci proszku, który jest niezbędny do wykonania profesjonalnej stylizacji metodą akrylową.

Wysokiej jakości proszek akrylowy do paznokci

Wyróżniamy tylko i wyłącznie najwyższej jakości produkty, które gwarantują solidność i wytrzymałość. W naszej hurtowni posiadamy produkty do metody akrylowej marki IBD, gwarantujące brak złamań oraz zapowietrzeń. Proszek do paznokci akrylowy składa się z zaawansowanych właściwości, które pozwolą na osiągnięcie zachwycającego efektu. Gwarantuje on doskonałe pokrycie, utwardzenie oraz utrzymanie stylizacji przez dość długi czas. Dodatkowo udostępniamy preparaty umożliwiające szybkie i sprawne usunięcie warstwy, które w bardzo łatwy sposób ją rozpuszczają. Jeżeli potrzebujesz kompleksowego wyposażenia do tego rodzaju czynności, polecamy zestawy do akrylu, które sprawdzą się zarówno w profesjonalnych salonach kosmetycznych, jak i w domowym zaciszu.

Akryl – sposób na profesjonalną stylizację dla łamliwych i delikatnych paznokci

Metoda akrylowa polecana jest głównie kobietom, które zmagają się ze zniszczonymi, łamliwymi i delikatnymi paznokciami. Proszek akrylowy do paznokci utwardza się samoistnie, dzięki czemu nie potrzeba do niego żadnej lampy LED czy UV. Produkt nakładany jest na naturalną płytkę, co gwarantuje bezpieczeństwo i pozwala jej odpowiednio rosnąć. Oferowane przez nas akryle pochodzą od renomowanych producentów, takich jak IBD czy SuperNail. W zestawach znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do kompleksowego wykonania stylizacji metodą akrylową, m.in. różnego rodzaju proszki, top, brush cleaner, klej, oliwkę, formy, pędzelki, pilniki, polerki, tipsy. Przedłużanie paznokci akrylem to doskonały sposób, aby uzyskać je dłuższe, smukłe oraz odpowiednio wyprofilowane. W ofercie nie mogliśmy zapomnieć o białych pudrach akrylowych SuperNail White Power, sprawdzających się we french manicure, wysokiej jakości odtłuszczaczach (IBD Nail Prep), primerach (kwasowy od IBD) czy żelach nabłyszczających (Rapid Seal od SuperNail) do gładkiego, spektakularnie błyszczącego wykończenia gotowej stylizacji paznokci. Produkty dają wiele ciekawych możliwości stylizacyjnych.

 • Certyfikat
  prokonsumencki

 • Darmowa dostawa
  od 200PLN

 • Darmowy zwrot
  od 14 dni

 • Gorące promocje
  do -50%

MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” realizuje projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 1. Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu Działania 1.5 Opracowanie i wdrażanie nowych modeli biznesowych dla MŚP Poddziałania 1.5.3 Wsparcie procesu umiędzynarodowienia przedsiębiorstw

Tytuł projektu: Wprowadzenie produktów z serii DUO GEL na nowe rynki poprzez udział w targach w roli wystawcy

Celem projektu jest powiększenie zasięgu sprzedaży produktów z serii DUO GEL produkowanych i dystrybuowanych przez MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” o nowe rynki, tj. Włochy, Belgię, Francję, Holandię oraz Turcję.

Dofinansowanie projektu z UE: 380 224,00 zł.

sprawdź najnowsze:

 • nowości |
 • newsy |
 • promocje

Zapisz się i bądź z nami na bieżąco!
Copyright © 2020
Privacy policy
Created by: SNWS