Lampa UV LED Diamond 30W

749,00 zł VAT incl.

  • Szybka wysyłka 24h: Darmowa już od 200zł
  • Bezpieczne przelewy: za pośrednictwem tpay.com.

More info

LAMPA UV Diamond LED Light ma bardzo dużą moc jak na lampy tego typu 30W światła LED Przeznaczona do utwardzania szerokiej gamy żeli w bardzo krótkim czasie, w ciągu 10-30 sekund. Ta lampa ma ponad 30,000 godzin czasu utwardzania, co oznacza, że nigdy nie będziesz musiał zmienić żarówki! Ma stałą moc i wydajność od 1 sekundy jego 30.000 godzin. Aby zapewnić większą wygodę dla klienta, posiada specjalne podstawkę podwyższającą. W czasie utwardzania kciuków pozostałe palce można wygodnie wsunąć pod lampę. Podstawka zapewnia również miejsce do przechowywania pędzli, szczotki, plików, itp. Ściągając lampę z podstawki można ją zastosować do utwardzania paznokci u stóp jest to bardzo proste i wygodne rozwiązanie.

Ta kompaktowa, wysokiej jakości lampa LED utwardza żel szybciej i skuteczniej niż tradycyjne lampy UV. To pozwala na wykonywanie większej ilości zabiegów dziennie, co powoduje większe przychody. Lampa LED jest technologia przyszłości dla żeli.
Należy pamiętać, że w lampie utwardzają się wszystkie żele przystosowane do techniki LED, ale nie wszystkie żele tradycyjne.

A few words about us

MAR-KOS to firma z 20 letnim doświadczeniem w branży kosmetycznej. Jesteśmy polskim autoryzowanym dystrybutorem marek: IBD, Supernail, Seche, Gena, Ardell, Duo and Body Drench, Bielenda, Secret Lashes, Depilia. Produkujemy I dystrybuujemy markę DUOGEL – produkty do modelowania I stylizacji paznokci. MAR_KOS jest także producentem mebli kosmetycznych, pilników i polerek do paznokci.

Read more

Copyright © 2019 MAR-KOS
Realizacja: PROPERART