O firmie MAR-KOS

Firma PPHU Mar-Kos powstała w 1996r. Od początku naszej działalności, zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną kosmetyków profesjonalnych dla gabinetów kosmetycznych oraz specjalistycznych urządzeń, aparatury oraz akcesoriów składających się na wyposażenie gabinetów kosmetycznych
W 2010 roku rozszerzyliśmy swoją ofertę o profesjonalne produkty fryzjerskie - szampony, balsamyodżywkifotele fryzjerskiemyjki fryzjerskie,konsolety fryzjerskie.

Sklep internetowy na chwilę obecną posiada w swojej ofercie ponad 6000 produktów znanych marek: IBD, Ardell, SuperNail, DUOgel, Indigo, Seche, Bielenda Proffesional, Charmine Rose, Gehwol, Blomdahl, Karaja, Depileve, Depilia, Chiodo, Farmona, Moyra, Rejuvi, Secret Lashes, Stalex, Loreal, Yankee Candle i innych . Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe produkty!

Każdego dnia staramy się zaoferować naszym klientom więcej za mniej - oferujemy rabaty na sprzęt kosmetyczny, frezarki do pedicure, frezarki z pochłaniaczem.

W trosce o zadowolenie klientów oferujemy jedynie produkty cechujące się wysoką jakością, pochodzące z legalnych źródeł oraz w oryginalnych opakowaniach. W naszym sklepie pracują profesjonaliści, którzy udzielą odpowiedzi na każde pytanie z zakresu naszej działalności.

Bezpieczeństwo zakupów i transakcji!

Bezpieczeństwo zakupów i transakcji jest dla nas priorytetem. Nad bezpieczeństwem Państwa zakupów czeka serwis transakcyjny Payu. Państwa dane przesyłane są szyfrowanymi tunelami, co w praktyce oznacza wykorzystanie zabezpieczeń z których korzystają banki.

Zaufały nam już setki zadowolonych klientów z Polski i z zagranicy, przeprowadziliśmy tysiące transakcji. Dołącz do grona zadowolonych klientów hurtowni kosmetycznej mar-kos.

 • Certyfikat
  prokonsumencki

 • Darmowa dostawa
  od 200PLN

 • Darmowy zwrot
  od 14 dni

 • Gorące promocje
  do -50%

MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” realizuje projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 1. Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu Działania 1.5 Opracowanie i wdrażanie nowych modeli biznesowych dla MŚP Poddziałania 1.5.3 Wsparcie procesu umiędzynarodowienia przedsiębiorstw

Tytuł projektu: Wprowadzenie produktów z serii DUO GEL na nowe rynki poprzez udział w targach w roli wystawcy

Celem projektu jest powiększenie zasięgu sprzedaży produktów z serii DUO GEL produkowanych i dystrybuowanych przez MARIUSZ SZYMAŃSKI PPHU "MAR-KOS” o nowe rynki, tj. Włochy, Belgię, Francję, Holandię oraz Turcję.

Dofinansowanie projektu z UE: 380 224,00 zł.

sprawdź najnowsze:

 • nowości |
 • newsy |
 • promocje

Zapisz się i bądź z nami na bieżąco!
Copyright © 2020
Privacy policy
Created by: SNWS